Galatasaray'da Yeni Hedef Hoedt! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Yeni Hedef Hoedt!

galatasaray_da_yeni_hedef_hoedt_h10426_79529.jpg

Stoper arayışlarını sürdüren Galatasaray'da gündeme gelen son isim Lazio forması giyen Wesley Hoedt.

Yeni sezonda kadrosuna kaliteli bir stoper katmak isteyen Galatasaray'da çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Sarı - Kırmızılılar'ın son olarak Lazio'da forma giyen 23 yaşındaki Wesley Hoedt'i gündemine aldığı öğrenildi. Sportif direktör Cenk Ergün'ün Hollandalı futbolcuyu Hollanda - Lüksemburg maçında canlı olarak izlediği ve çok beğendiği belirtildi.

Galatasaray'ın Hoedt için kısa süre içerisinde Lazio'yla temaslara başlayacağı öğrenildi.

Geçen sezon Serie A'da 23 maça çıkan Hollandalı stoper 2 gol atma başarısı gösterdi.

Galatasaray'da yeni hedef Hoedt

Neden durmadan yeni hedef pesinde kosuyorlar görüstükleri stoperler neoldu?

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Cenkte hergün maç izliyor seyahat ediyor maşallah.adamlara ekmek çıktı haber bulamadıklarında Cenk orda burda diye hemen manşet atıyorlar

Galatasaray tarihinin gordugu en iyi 3 stoperden biri olur . 2-3 macini izledim inanilmazdi . Acayip bir fizigi var cok guclu , hava toplarina inanilmaz hakim . Fakat ben ihtimal vermiyorum .

Benim gündemimde de Bruma yerine Gareth Bale var ,nasil olsa gundeme almak bedava,takılıyor gençler

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ulan cenk yeme adamı. bunu siz kim almak kim. biz biliyozki donk gelir stoper oynar. belki cirichesmi ne gelir.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt