Galatasaray'da Yönetim iç Transfere Yöneldi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Yönetim iç Transfere Yöneldi

Süper Lig'de ikinci yarıya fırtına gibi başlayan ve müthiş galibiyet serisi yakalayan lider Galatasaray'da gelecek sezon için kollar şimdiden sıvandı.

Yönetim iç transfere yöneldi
Bir yandan scout ekibinin belirlediği futbolcular için çalışmalara başlayan sarı-kırmızılı yönetim, diğer yandan iç transferde sözleşmesi biten oyunculara imza attırmak için uğraş veriyor.

Ömer, Muslera ve Emre Akbaba için yeni sözleşme talebi
Teknik direktör Fatih Terim, kaburgasındaki çatlağa rağmen fedakarlık yaparak Alanyaspor maçında forma giyen Ömer Bayram'ın yanı sıra Emre Akbaba ve kaleci Muslera ile yeni mukavele yapılmasını talep etti.

Muslera'nın menajeri ile görüşmeler başladı
Kaleyi devraldıktan sonra performansıyla sarı-kırmızılı takımın galibiyetlerinde başrolü oynayan Muslera'nın sözleşmesinin uzatılması konusunda görüşmeler başladı. Tecrübeli eldivenin menajeri Fonseca, yönetim ile yaptığı görüşmede Muslera'nın pandemi döneminde 575 bin euroluk bir indirim yaptığını söyledi. Yeni sözleşmede yüzde 20'ye kadar indirim yapabileceğini, ancak 2 milyon 865 bin eurodan daha fazlasını kabul edemeyeceğini iletti. İki taraf arasında görüşmeler sürüyor.

Fatih Öztürk'ün bileti kesildi
Muslera'nın Rize deplasmanında yaşadığı talihsiz sakatlığın ardından Okan Kocuk ile birlikte kaleyi devralan Fatih Öztürk'ün bileti kesildi.

Katkıları için teşekkür edilecek
Fernando Muslera ile sözleşme uzatmak isteyen Galatasaray ayrıca Okan Kocuk ile de devam edecek. Ancak 35 yaşındaki Fatih Öztürk'e katkıları için teşekkür edilecek.

Skorer/Milliyet

1614340318339.png

Şartları görelim. Ömer zaten kalır da Akbaba da maç başı ağırlıklı bir kontratla oynanması icap eden bir risk.

Akbaba kalmamalı bence. Ömer,Donk,Arda,Muslera ve eğer çok ciddi bir indirim yaparsa Linnes ve Belhanda ile devam edebiliriz. Akbaba ve Taşdemir gitmeli hem kolay sakatlanıyorlar hemde etkisizler. Etebo,Saracchi ve Halil ile muhtemelen yolları ayırırız ama Gedson'u 1 yıl daha kapatabilirsek muhteşem olur. Bunların dışında 1 yıl sözleşmesi kalan Marcao ve Luyindama ile 3'er yıllık kontrat yapmamız lazım Marcao için 20-25 bandında bir çıkış bedeli olabilir. Arda,Donk ve Muslera takımın liderleri yaşlı olarak sadece bu üç isim olmalı gönderebilirsek Falcao ve Babel'le yolları ayırmak gerek oraya genç bir yedek forvet koyabiliriz Mostafa'nın yanına.

Akbaba kalmamalı bence. Ömer,Donk,Arda,Muslera ve eğer çok ciddi bir indirim yaparsa Linnes ve Belhanda ile devam edebiliriz. Akbaba ve Taşdemir gitmeli hem kolay sakatlanıyorlar hemde etkisizler. Etebo,Saracchi ve Halil ile muhtemelen yolları ayırırız ama Gedson'u 1 yıl daha kapatabilirsek muhteşem olur. Bunların dışında 1 yıl sözleşmesi kalan Marcao ve Luyindama ile 3'er yıllık kontrat yapmamız lazım Marcao için 20-25 bandında bir çıkış bedeli olabilir.
Saracchi sakatlık problemi olmasa kalabilir, Leipzig Angelino'yu aldı.

Üst Alt