Galatasaray'dan 2000'liler Operasyonu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
739743.jpg

Sarı-kırmızılılar Avrupa Şampiyonası'nda yarı finale kalan U17 Milli Takımı'nın iskeletini oluşturan 7 futbolcusuyla profesyonel sözleşme yapacak.

Avrupa Şampiyonası’nda yarı finale kalan ve Hindistan’daki Dünya Kupası’na katılma hakkı elde eden U17 Milli Takımı’nın iskeletini 7 futbolcuyla Galatasaray oluşturuyor.

Sabah Gazetesi’nden Mehmet Özcan’ın haberine göre Ozan Kabak, Atalay Babacan, Recep Gül, Yunus Akgün, Emirhan Civelek, Abdussamed Karnuçu ve Bekir Melih Gökçimen’den oluşan bu 7’li grup Galatasaray yönetimini de harekete geçirdi. Sarı-kırmızılılar, Euro U17 dönüşü, bu futbolcularla profesyonel sözleşme yapma kararı aldı.

Sabah

Desenize seneye hepsi başka takımlar da profesyonel olacak diye.

Bu hamle geleceğimiz adına büyük bir adım olacağı için dursun kesinlikle izin vermez

DURSUN İSTİFA!

Bu cocuklari kazanmanin tek yolu var o da iyi isleyen bir takima monte etmek olur. Takimin 80% Baris Ozbek kalitesinde olup bu cocuklardan birsey beklemek pek akil isi degil.

O yuzden gencleri zkk zkk kupa maclarinda 3. sinif les topcularla oynatan TDleri hic anlamam.

Bu gençleri izlemedim, tanımıyorum. Dolayısıyla yetenek ve kişilikleri ile ilgili hiçbir fikrim yok.. Bildiğim bir sey var : Alt kademelerde kaliteli, genç yeteneklere sahibiz ama profesyonellik ve şan-söhret-para bizi bozuyor. Sonra kaybolup gidiyoruz. Umarım bu gençler şımarmaz ve kaybolmaz.

Bunları bizim takımda oynatacak tek hoca Terim dir, o gelirse bu çocuklar takımda kalsınlar yoksa oynayabilecekleri başka takımlara kiralanırsa iyi olur.

Üst Alt