Galatasaray’dan 4.5 Milyon Euro ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’dan 4.5 Milyon Euro !

Cevap: Galatasaray’dan 4.5 Milyon Euro !

ulan bu forumda benle birlikte bi yığın insan leverkuzen almadan önce defalarca söledik. ömer toprağı alcağınıza bizi scout ekibine alın. bizde konoployankayı getirelim!!!

Çok genç ve çok iyi oyuncu Leverkusen'de sürekli oynadığı için biraz zor gözüküyor bu iş

Denizli Maraton'da soylemisti onun zamaninda Besiktas'in Omer'le anlastigini, ama gecirdigi trafik kazasindan sonra transferden vazgectigini.

Ama bence simdi o tren kacti. Heleki 4,5'a asla vermez Leverkusen. Dun K'lautern macina baktim, cok begenmistim yine.

Denizli Maraton'da soylemisti onun zamaninda Besiktas'in Omer'le anlastigini, ama gecirdigi trafik kazasindan sonra transferden vazgectigini.

Ama bence simdi o tren kacti. Heleki 4,5'a asla vermez Leverkusen. Dun K'lautern macina baktim, cok begenmistim yine.

Mustafa Denizli Almanya daki gurbetçileri çok takip ediyor ama Bjk bunu değerlendirmedi,daha dogrusu yeni yeni değerlendirmeye başlıyor Burak kaplan felan.

Ali Gunes,Hakan Balta ve Serhat Akin aklıma gelenler.

Mustafa Denizli Almanya daki gurbetçileri çok takip ediyor ama Bjk bunu değerlendirmedi,daha dogrusu yeni yeni değerlendirmeye başlıyor Burak kaplan felan.

Ali Gunes,Hakan Balta ve Serhat Akin aklıma gelenler.

Olabilir. Demek istedigim o tren kacti bence. Denizli Omer'le anlastiklarini, ama kulubun trafik kazasindan sonra vazgectigini soylemisti.

Omer Avrupa sampiyonu olmus bir isim genc milli takimla. Bence bu tur oyunculari cok parlamadan alacaksin. Gokhan Tore'ler, Ekici'ler, Omer'ler bunlari almasi cok zor. Zaten buyuk kuluplerde oynuyan oyuncular. Bundesliga gibi bir ust duzey ligin, iyi takimlarinda oynayip Turkiye'ye geleceklerini hic ve hic sanmiyorum.

Hasan Ali, Cenk, Kesimal gibi daha genc yasta, parlamadan alabilinir ancak.

Olabilir. Demek istedigim o tren kacti bence. Denizli Omer'le anlastiklarini, ama kulubun trafik kazasindan sonra vazgectigini soylemisti.

Omer Avrupa sampiyonu olmus bir isim genc milli takimla. Bence bu tur oyunculari cok parlamadan alacaksin. Gokhan Tore'ler, Ekici'ler, Omer'ler bunlari almasi cok zor. Zaten buyuk kuluplerde oynuyan oyuncular. Bundesliga gibi bir ust duzey ligin, iyi takimlarinda oynayip Turkiye'ye geleceklerini hic ve hic sanmiyorum.

Hasan Ali, Cenk, Kesimal gibi daha genc yasta, parlamadan alabilinir ancak.

Doğru söylüyorsun,bu sezon yunus malli parlayacak.

sadık çiftpınar diyim.fatih hocanın gözetiminde u 19 da başarılı biri bizim altyapımızda.semih kaya gibi o da çıkış yapıcaktır.

Biz de Sergen Can Tarhan Zeren'i bekliyorduk altyapı oyuncularımızı anlatması için.

Üst Alt