Galatasaray’dan 4.5 Milyon Euro ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’dan 4.5 Milyon Euro !

omerToprak_leverkusen.jpg

Gökhan Zan ve Servet ikilisinden istediği verimi alamayan Galatasaray, Ömer Toprak’a göz dikti.

Haberin devamı GSC Portal'da!

Cevap: Galatasaray’dan 4.5 Milyon Euro !

Ömer Toprak ı 2 3 senedir istiyorum bu takımda görmeyi. Keşke olsa ama ben vereceklerini pek sanmıyorum Ömer i

Ömer toprak ve Gökhan Töreyi alalım. yerli kadromuz muhteşem olur. Özellikle Gökhan Töre çok daha prim yapmadan almak lazım. 2 seneye kadar fiyatı 15 milyona çıkar bu çocuğun.

gökhan töre-ömer toprak ikilisini ne pahasına olursa olsun daha fazla değerlenmeden almak şart

O değilde şu adamın adını 2 yıldır söylüyorum, biz görüyoruz ama kulüp göremiyor. Araba kazasını geçirmeden önce de iyi oynuyordu, 6 aylık boşluğuna rağmen sahalara çok iyi döndü. Leverkusen 3 milyon euroya aldı sanırım sene başında artık bize kaça satarlar bilmiyorum.

O değilde şu adamın adını 2 yıldır söylüyorum, biz görüyoruz ama kulüp göremiyor. Araba kazasını geçirmeden önce de iyi oynuyordu, 6 aylık boşluğuna rağmen sahalara çok iyi döndü. Leverkusen 3 milyon euroya aldı sanırım sene başında artık bize kaça satarlar bilmiyorum.

Ben de 5 diye duydum. Ama bilmiyorum tabii

Satarlar mı Namık? :) Çok uçuk bir fiyat olmadığı sürece bu adamı satmazlar.Tabii teklif yapan takımlar R.Madrid,Barca,M.United veya City degilse.

Ömer,Semih ve tecrübesiyle Ujfalusi. Stoper hatti mükemmel olur. Zanla serveti tamamen postalariz.

Üst Alt