Galatasaray'dan Asamoah Atağı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Asamoah Atağı!

ALLAHIm lütfen
ALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFENALLAHIM LÜTFENALLAHIM LÜTFENALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFENALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFENvvv
ALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFEN
ALLAHIM LÜTFEN
30cm için bu kadar yalvarananı görmemiştim ama haklısın renkdaş bende de bir elektriklenme olmadı değil.

Belhanda yı tut orada.
Asamohayı sol bek yap ki dinamo herif zaten.
Ortaya da talisca yı koyalım
Ben zaten öncelikle solbeke düşünüyorum Asamoah' ı. Umduğum katkıyı verirse önüne skor katkısı yüksek bir kanat oyuncusu devre arasında da alınabilir, demem o yüzdendi. Arif' in 4-1-4-1 inde ise skor katkısından ziyade Feghouli' nin sol kanat versiyonu biri lazım; Ndiaye' nin skora katkısının yüksek olmasını da sağlar bu diziliş...

Ben zaten öncelikle solbeke düşünüyorum Asamoah' ı. Umduğum katkıyı verirse önüne skor katkısı yüksek bir kanat oyuncusu devre arasında da alınabilir, demem o yüzdendi. Arif' in 4-1-4-1 inde ise skor katkısından ziyade Feghouli' nin sol kanat versiyonu biri lazım; Ndiaye' nin skora katkısının yüksek olmasını da sağlar bu diziliş...

eboue yide ilk geldiğinde joker adam diye önde hücumda filan kullanmaya çalışmıştık saçma sapan oynamıştı ilk maçlarda, sonra hoca sağbeke attı uçtu gitti fener maçından sonra. bu kwadwo kardeşte uzun zamandır solbekte oynuyor tamam joker adam ama alıştı solbeke bence harika solbek olur bize.

____________4-3-3____________

---------------- Muslera ----------------
Mariano - Maicon - Denayer - Strinic
--------------- Fernando ----------------
--------N'Diaye---------Asamoah-------
Feghouli-------Gomis--------Belhanda

____________3-4-2-1___________

-------------------- Muslera ------------------
-------- Denayer - Maicon - Strinic --------
Mariano - Fernando - N'Diaye - Asamoah
-------- Feghouli --------- Belhanda --------
-------------------- Gomis ---------------------

_______ARENADA GOL LAZIM_______

------------------- Muslera -------------------
------------- Maicon - Denayer -------------
Mariano - Fernando - N'Diaye - Asamoah
------------------ Belhanda ------------------
------- Feghouli - Gomis - Rodrigues ------

Asamoah gelirse taktiksel opsiyonlarımız çok artar canavar gibi oyuncu. Şu kadrolara bakın ya. Şu takımla Avrupa'da olamamak cidden üzücü.

eboue yide ilk geldiğinde joker adam diye önde hücumda filan kullanmaya çalışmıştık saçma sapan oynamıştı ilk maçlarda, sonra hoca sağbeke attı uçtu gitti fener maçından sonra. bu kwadwo kardeşte uzun zamandır solbekte oynuyor tamam joker adam ama alıştı solbeke bence harika solbek olur bize.

'Fati Hoza' mızın sol kanat Eboue-Sağ kanat Sabri fantezisi ''Resmen Fazia' idi ki İtalyan ceket ve gözlüklerini telef ettirmişti Sabri Reyiz:D; olmayacak duaydı...Ujfa Reisin sağbek performansı ise muhteşemdi; hep diyorum, klonlayıp sahaya sürmek mümkün olsa üç tane 30 yaşındaki Ujfa ile top class takıma sahip olurduk: stoper-sağbek-önlibero sorunu kökünden çözülürdü...

Bu adam gelsin, sol tarafa başka adam şimdilik alınmasa da olur. Diyelim solbekte verimli oldu, sol kanat-forvet devre arasında alınır mesela. Tam sevdiğim tarzda bir oyuncu...

Aslında 4-4-2 de orta 4 lünün solu için biçilmiş kaftan ama Ndiaye-Belhanda ve Gomis-Eren le olmaz bu format...

4-4-2'de oynarız. belhanda sol acık oynar. mairano-ciguli-asamoah kanatları düsünülürse eren-gomiz havadan her mac 3-4 tane atar heralde.

sol bek için isteniyorsa gelmesin. böyle bir adamın sol bekte çürümesini istemem. Fernando'nun önünde Ndiaye ile beraber çift yönlü takılacaklarsa muazzam olur.

Üst Alt