Galatasaray'dan Aykut Demir'e kanca! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Aykut Demir'e kanca!

Cevap: Galatasaray'dan Aykut Demir'e kanca!

Aykut'a kazma, teknik yoksunu gibi laflar eden carpılır. Defansın istisnasız her pozisyonunda zerre sırıtmadan oynayabilen bir oyuncu. 3-4 senedir burada alınmasını yazıyordum. Nokta transfer olur. Gelecek sene stoperlerimizden biri cıktıgında, kalite olarak yerine girenle arasında ucurum olmaz. Kadro derinligi, kadro kalitesi artar. Hatta devre arasında gelirse Semih'in kupada sergileyecegi performansa göre Ujfa'nın banko partneri bile olabilir.

Tabi gercek hayata döndügümüz de, Euro08 cengaverleri varken ne gerek var da diyebilirsiniz.

Haa birde, Fenere gitti diye aglayıp sızladıgınız Serdarla top diye oynar bu adam.

Fatih hocayla "yerli" oyuncu transferlerinde bu kadar hemfikir oldugumuzu bilmiyodum. Alper, Aykut... Bir kac isim daha önersem mi ne.

ulan ne kadar aykut demir fan boyz varmis forumda. oysaki adam yeteneksiz biri oldugunu nasil aciklayacak merak ediyorum.

çok gerek var. ofansif defansif özelligi yüksek çok yönlü yetenekli adam . sol bekte kullanırsak süper olur

ulan ne kadar aykut demir fan boyz varmis forumda. oysaki adam yeteneksiz biri oldugunu nasil aciklayacak merak ediyorum.

Aykut, sag ve sol bek olarak üst düzey oynayabilen bir stoper. Aykut'a gelene kadar bir ton yeteneksiz var, hem bizde hem bizden sonra ki 3 büyüklerde.

1) Semih Kaya

2) Eren Güngör (s.ö.)

3) Ersan Gülüm (s.ö.)

4) Serdar Aziz

5) Aykut Demir

*s.ö. = sakatlanmadan önce.

Sakatlık gecirenleri cıkardık mı Aykut bu ligin en iyi 3. yerli stoperidir bana göre. Katılırsınız katılmazsınız, herkezin fikri kendine.

Aykut'a kazma, teknik yoksunu gibi laflar eden carpılır. Defansın istisnasız her pozisyonunda zerre sırıtmadan oynayabilen bir oyuncu. 3-4 senedir burada alınmasını yazıyordum. Nokta transfer olur. Gelecek sene stoperlerimizden biri cıktıgında, kalite olarak yerine girenle arasında ucurum olmaz. Kadro derinligi, kadro kalitesi artar. Hatta devre arasında gelirse Semih'in kupada sergileyecegi performansa göre Ujfa'nın banko partneri bile olabilir.

Tabi gercek hayata döndügümüz de, Euro08 cengaverleri varken ne gerek var da diyebilirsiniz.

Haa birde, Fenere gitti diye aglayıp sızladıgınız Serdarla top diye oynar bu adam.

biraz fazla heyecanlı gibi geliyor bana.kontrolsuz gibi.

bu konuda fikrin nedir mete?

biraz fazla heyecanlı gibi geliyor bana.kontrolsuz gibi.

bu konuda fikrin nedir mete?

Yok kesinlikle cok sakin bir futbolcu. Fakat oynadıgı takımı nasıl anlatsam, istisnasız hangi takımla oynarsa oynasın rakibin sürekli kendi ceza sahası etrafında dolasmasına izin veriyor. Aykutu bıraktıkları sezon kümeye dogru yol alırlar. Gencleri ayakta tutan Aykut ve Mehmet Sedef.

Aykut Demir

Alper Potuk

Güzel hamleler geliyor daha şimdiden.. Bir de bunlara Yiğit Gökoğlan eklenir diye düşünüyorum..

Aykut Demir

Alper Potuk

Güzel hamleler geliyor daha şimdiden.. Bir de bunlara Yiğit Gökoğlan eklenir diye düşünüyorum..

Yiğit Gökoğlan'dan ümidimi kestim. Bence büyük topcu cıkmaz ondan. Ama Yigit Incedemir tam aradıgımız adam. Melo'ya daha iyi bir yerli alternatif yok.

tamam da kucuk serveti almaya gerek yok asdgfkjsdaskjsdsa. sen bu adamda yetenek oldugunu harbiden dusunuyo musun. futbol inancimi kaybetmek uzereyim.
İzlediğim bi kaç maçta iyiydi sanki

@mete İncedemir konusunda katılıyorum, ne zamandır yazacaktım unutuyodum iyi hatırlattın. Kesiciliği çok iyi, iyi de top dağıtıyor, Ceyhun'dan falan çok daha iyidir bence.

İzlediğim bi kaç maçta iyiydi sanki

Aldanma onun bunun lafına. Adam top quality. Yerli defans oyuncularına göre fazla teknik. Avrupa alt yapısı almıs adam. Yeteneksiz diyen gitsin dogru dürüst iki macını izlesin öyle konussun. 3 senedir takip ediyorum, Cavcav'ın o dandik takımda harcanıyor.

Üst Alt