Galatasaray'dan Aykut Demir'e kanca! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Aykut Demir'e kanca!

genclerbirligi_aykut_demir_ile_uzatti.jpg

Galatasaray, Gençlerbirliği'nin gurbetçi yıldızı Aykut Demir'i almak için Başkent ekibinin kapısını çaldı. Aslan, Kırmızı-Siyahlı idarecilerden ara transfer döneminde öncelik istedi.

Haberin devamı için tıklayın ! - GSC Portal

Cevap: Galatasaray'dan Aykut Demir'e kanca!

Kesinlikle gelmeli. Serdar Aziz ve Kemal'le birlikte alınabilecek en iyi genç stoper. Ayrıca her iki bekte de oynayabiliyordu sanırım. İyi bir alternatif, belki as oyuncu olur. Zan'dan sonsuza kadar kurtuluruz.

İyi transfer olur,Bu sene hadi bu stopelerle idare ederiz diyelim, ama seneye kesinlikle takviye lazım defansa.

Çok iyi bir transfer olur. Semih Kaya'nın da artık yavaş yavaş oynatılması lazım. Umarım Türkiye Kupası'nda şans bulur.

gereksiz. of ya allahim ulan dun diyorum bu aykut demire sulanmasak diye. bugun haberi cikti. adamin hicbir ozelligi yok ya. fizigi iyi mucadele yuksek vs vs. yetenek 0 (sifir)

hic gerek yok buna.. saatli bombanin ta kendisidir. Kaziklanmaya gerek yok.

Alıcı gözle hiç izlemedim. Ancak bizde oynayacak stoperin hızlı ve de yıllık gol ortalamasının (elimizde selçuk varken) 5-6 olması lazım. Bu özellikleri var mı bilmiyorum.

aykut gelirse eğer başka stoper transferini unutalım bence aykuta değilde serdar veya ömer için bastırmak lazım

Bekte oynayabiliyordu galiba bu çocuk. Egemen Korkmaz stilinde sert savunmacıdır.

Biz Aykut'u alırız diğer takımlar Serdar Aziz'i alır yine kaybeden biz oluruz.

3,4 verilecekse alınmasın.. Gençler savunması şuanda pek hoşuma gitmiyor.Yada hepsi kötü olduğu için Aykutta etkileniyordur. Aykut için Servet ve Zan gibi ilerde tepki alır diyorlar.

Serdar Taşçı veya Ömer için 7,8M parayı gözden çıkarsak verirler mi?Gerci hiç sanmıyorum. Kemal Tokak bence Aykuttan daha iyi oyuncudur.

Yerli-potansiyelli-genç stoper kontenjanımız Semih Kaya ile dolu. İlk 11 oynayacak iyi bir stoper lazım o da Ömer Toprak.

Aman ha sakın. Defalarca izledim bu çocuğu, tam bir balon. Gelirse saç baş yoldurur.

İğrenç bir oyuncu. Alıcı gözle izledim. ne teknik var ne zeka. Klasik anadolu topçusu.

Şu anda alınacak en iyi yerli oyuncu h.ali.kaldırım. Kaliteli bir sol bek. Dikine oynayabiliyor. Ayağına hakim ve süratli.

Aykut Demir'e 2-3 vereceğine ver Serdar Taşçı veya Ömer Toprak'a 7-8 Milyon € daha iyi.Ben Aykut Demir'i hiç beğenmiyorum.

Üst Alt