Galatasaray'dan Badou Ndiaye Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İş bitmiş muhtemelen yeni klubu riskke girme maça çıkma dedi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

18-19 Milyon Euro +20% Kar gibi bir bedel satılır yerine de Fellaini alınırsa 2.5 Milyon Euro (sene sonu serbest zaten) okay derim. Gitmek isteyeni tutamazsın.

Biz göndersek zorla o zaman sonuna kadar karşı olurdum.

Fellaini+Asamoah (mümkünse) /Sol Bek

profesyonel 1 oyuncu olmadığı da belli oldu

bu iş ahlakının da iyi futbolcu kötü futbolculukla alakası yok

bu dünyanın en iyisi neymar da olabilir ndiaye de

profesyonel zihniyetli futbolculara yönelmemiz lazım

belli kalitesi olan ama kğltürsüz ve beyinsiz profesyonel olmayan topçular almayalım artık
Herşeyimiz tam sıra buna geldi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğer Ndiaye gerçekten Fatih Terim' e gidip, bana teklifler var, kafam karışık, maça çıkmam sağlıklı olmaz dediyse ve bu 4 gün içerisinde bir takıma transfer olmazsa, bir daha forma yüzü falan göremez azıcık Terim' i tanıyorsam.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben penaltı atamam diyen bir oyuncu olmuştu zamanında Onuda birdaha oynatmadı diye hatırlıyorum

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

18-19 Milyon Euro +20% Kar gibi bir bedel satılır yerine de Fellaini alınırsa 2.5 Milyon Euro (sene sonu serbest zaten) okay derim. Gitmek isteyeni tutamazsın.

Biz göndersek zorla o zaman sonuna kadar karşı olurdum.

Fellaini+Asamoah (mümkünse) /Sol Bek
18-19 artı yüzde 20 kar gibi bir bedele mi ok dersin? :D

Adamı beğenmediğini söylüyorsun üstüne yazın 10 gün ağladın bu adama bu kadar para verilir mi diye ve anca ona ok diyorsun ha :asd:

18-19 artı yüzde 20 kar gibi bir bedele mi ok dersin? :D

Adamı beğenmediğini söylüyorsun üstüne yazın 10 gün ağladın bu adama bu kadar para verilir mi diye ve anca ona ok diyorsun ha :asd:

Geldiği zaman ücretini çok buldum ama 16 maçın 10'unda muazzam oynadı adam. Kalan 5-6 maç kötüydü.

Transfer bedelleri bu kadar uçmuşken normal bu rakamlar. Şu aşamada oyuncu satmak makul değil transfer 4 gün sonra kapanacak. Hangi takım yerini doldurabilir.

10 üstü teklife paket yapılmalı.Fiko'nun balon topçuları yüksek meblağa çakmasından bıktım.Biraz da biz çakalım.

Geldiği zaman ücretini çok buldum ama 16 maçın 10'unda muazzam oynadı adam. Kalan 5-6 maç kötüydü.

Transfer bedelleri bu kadar uçmuşken normal bu rakamlar. Şu aşamada oyuncu satmak makul değil transfer 4 gün sonra kapanacak. Hangi takım yerini doldurabilir.
16 maçın 10unda muazzam oynadı ha, bir saysana muazzam oynadığı maçları, muazzam oyun anlayışındaki seviyeyi öğrenelim ona göre. Lol

16 maçın 10unda muazzam oynadı ha, bir saysana muazzam oynadığı maçları, muazzam oyun anlayışındaki seviyeyi öğrenelim ona göre. Lol

Kayserispor (İlk Maç)
Akhisar
Göztepe
Alanya
Beşiktaş
Y.Malatya
Konyaspor
Osmanlıspor
Sivasspor

ilk aklıma gelenler.

Trabzon
Bursa (ilk yarı özellikle berbattı)
Fenerbahçe

maçları ise kötü olduğu maçlar.

profesyonel 1 oyuncu olmadığı da belli oldu

bu iş ahlakının da iyi futbolcu kötü futbolculukla alakası yok

bu dünyanın en iyisi neymar da olabilir ndiaye de

profesyonel zihniyetli futbolculara yönelmemiz lazım

belli kalitesi olan ama kğltürsüz ve beyinsiz profesyonel olmayan topçular almayalım artık

Ben bunu daha önce de belirttim. Baya baya tartışıldı hatta burada. Afrika'da yetişmiş(yani çocuk yaşta Avrupa'ya gidememiş), normal eğitimini ve futbol altyapısı eğitimini Afrika'da almış oyuncularda bu oluyor. Bak Eto'o, Vagner Love bile Galatasaray'a gideceğim, Beşiktaş'a gideceğim, yollamazsanız oynamam tribine giriyor ki bu adamlar nerelerde top oynadılar, profesyonelliğin kitabını yazmış olmaları lazım. Profesyonellik, ve futbol aklı eksikleri var gerçekten.

Kayserispor (İlk Maç)
Akhisar
Göztepe
Alanya
Beşiktaş
Y.Malatya
Konyaspor
Osmanlıspor
Sivasspor

ilk aklıma gelenler.

Trabzon
Bursa (ilk yarı özellikle berbattı)
Fenerbahçe

maçları ise kötü olduğu maçlar.

İlk aklına gelenler ha :D

Sen bence bir git muazzam kelimesinin sözlük anlamını öğren ve futbolda karşılığının ne olacağını tekrar değerlendir.

Ndiaye beni satın demez. Yönetim işi pişirip işi topçunun üzerine atıyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bunu daha önce de belirttim. Baya baya tartışıldı hatta burada. Afrika'da yetişmiş(yani çocuk yaşta Avrupa'ya gidememiş), normal eğitimini ve futbol altyapısı eğitimini Afrika'da almış oyuncularda bu oluyor. Bak Eto'o, Vagner Love bile Galatasaray'a gideceğim, Beşiktaş'a gideceğim, yollamazsanız oynamam tribine giriyor ki bu adamlar nerelerde top oynadılar, profesyonelliğin kitabını yazmış olmaları lazım. Profesyonellik, ve futbol aklı eksikleri var gerçekten.
Yahu mentalitesi 10 üzerinden 5 adamın.

Duracağı yeri bilmiyor mahalle maçlarındaki oyuncular gibi bam güm koşuyor adamların üzerine dolayısıyla denk geldiğinde de faul yapıyor yok yere, oyun içi dengesi yok saha vizyonu yok, şutu yok.

Body balance yönünden iyi ve patlayıcı dribblingleri var bunun da ilk yarı için ortalaması maks 0.5.

EPL'de futbolu baştan öğretmedikleri sürece bir şey de yapamaz zaten, bir de muazzam oynadı falan diyorlar ya forumun futbol bilgisinin yerlerde süründüğünün ispatı resmen.

Üst Alt