Galatasaray'dan Beşiktaş'a red! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Beşiktaş'a red!

Cevap: G.Saray'dan Kartal'a ret!

Adnan Polat'ın yatacak yeri yok. Devlete masrafı karşılığında, masrafının 5 katı kazanç sağladığı yeri veriyoruz, adamlar bizi Seyrantepe'de dağın başına atıyorlar, birde milletle biz karşı karşıya gelip, devlet parasıyla, millet vergisiyle stad yaptırmış konuma geliyoruz. Adnan Polat, istersen senin döneminde CL'yi alalım, yine de bu kulüp seni iyi hatırlamayacak.

Derinden bir;

ohhhhhhhhhhh beeeeeeeeeeee.

Anamdan doğmuş gibiyim be.İnanılmaz daralmıştım arkadaş.

Şükür Allah'a.

bu beşiktaş kendini çok akıllı sanıyo heralde ne güzel be armut piş ağzıma düş. eğer bi yamukluk yapıpta kabul ederse bizim yönetim hayatımın sonuna kadar bu polatı affetmem...

besiktaslılar hadi tabana kuvvet cakma yıldızlarınızın gazıyla yürrrüü anca gidersiniz.:)))

dedigim gibi bu polemikler olmasaydi elbette yardimci olurduk ama sanki kendilerin hakki varmis gibi talep edici aciklamalar olunca

- yok bilmem devlettin stadi filan - böyle aciklamamlardan sonra yallah olimpiyata!

yönetim herhalde murat yalçındağa söylemiş git bu konuda açıklamayı sen yap diye :D Ama açıklamasıda fena değil kısa ve öz :D :tiphat::tiphat:

:haha: bu 8JK liler harbi angut yorum yapmışlar sporxde haberin altına felan zaten kimse stadı istemiyordu GS den felan medya uydurması felan ayzmışlar ya yöneticilerinin yaptıkları açıklamalar serdar adalı felan görmüyorlar :D:D

kopeklerneyapiyor.jpg

Üst Alt