Galatasaray'dan Beşiktaş'a red! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Beşiktaş'a red!

Cevap: G.Saray'dan Kartal'a ret!

Dag gibi Olimpiyat stadi dururken Besiktas'in ne isi var ki TTArena'da? Carsi sigmaz ki buraya. Allah korusun desibel rekoru falan kirarlar stadin camlari falan kirilir. Sonra bir de cam masrafini karsilamak zorunda kaliriz.

bu konuda yönetimin pek söz sahibi oldgunu sanmiyorum.eger devlet adnana telefon acip´besiktas orda oynicak derse´ stadimizda oynicaklar büyük ihtimal.ama insallah devlet öyle bir sey yapmaz

Maltepe stadında oynasınlar.

stad6ylpd4.jpg

bu konuda yönetimin pek söz sahibi oldgunu sanmiyorum.eger devlet adnana telefon acip´besiktas orda oynicak derse´ stadimizda oynicaklar büyük ihtimal.ama insallah devlet öyle bir sey yapmaz

Galatasaray taraftarı Türkiye´de 30 milyonluk bir güçtür.Yemez ,o kadar kolay değil bu işler.

Sahamizin, bir baska takimin taraftariymiscasina bize ait olmadigini nasil söylersiniz? Anlayamiyorum. Burasi Ali Samiyen TT Arena Stadi ve bu stad bizim.

ne sacmalıyorsun 49 yıllıgına devlet Galatasaraya kiralamış sadece Galatasaray ve milli takımımız kullanacak.

sözleşmede var...

Milyonlar Galatasaraylı bu stad uğruna uyumamıştır.

Adamın dediği mantıksız değil.Bize baskı yapabilir hükümet kanadı. Zaten topluca gıcıklar afedersin. Dikkat ederseniz Serdar Adalı falan yağlıyor gene başbakanı

bu stad size fazla gelir yavru kargalar kasımpaşaya mecburen yolcular olimpiyatta 20 bine oynarlar simao yu gutiyi felan bir yerleri donarak izlerler.

Üst Alt