"Galatasaray'dan dev protesto hazırlığı!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Galatasaray'dan dev protesto hazırlığı!"

Cevap: "Galatasaray'dan dev protesto hazırlığı!"

Sakin beyler.

Düşüncemi daha önceden de söyledim. Adnan Polat protesto edilsin ama ötesine gidilmesin. Bu konu kapansın, biz balık hafızalı bir toplumuz, zaten unutulacak da zararlı çıkan biz olmadan unutulsun bari...

Bu son yaşanan olaylar neticesinde 3 büyüklerin bir arada, ortak fikir yürüttüklerini ilk defa görüyorum.

Bir kaç alıntı;

....

Hahaa ))))

Bunlar akp düsmanlari, akp nefreti bu 3 büyüklerle, futbolla hic bir ilgisi yok bunun, siyaset, siyaset, siyaset ...............

Birsey unutmamalisin ki, 2 akp düsmani varsa, 3 de akp sempatizyani var, RTE'ni kim basbakan yapti saniyorsun?

Ben sana söyleyim, Türk halki.

Fenerlisi, Besiktaslisi bizi destekliyor diye sacma sapan yorumlari buraya koymanin bir anlami yok.

Cünkü olay fenerli, besiktaslisi, Galatasaraylisi dan cikmis, akp'li, chp'li vs vs ye kayiyor coktan.

Neyse ..

Serdar bey cevabı vermiş, katılıyorum.

Anladım bu tepkiler zamanında verilmediği için bundan sonra verilmesin. Yönetimin zaafiyeti ve Galatasarayı temsil etmek noktasında eksiklikleri sineye çekilsin. Merhum başkanımız Özhan Canaydın'a karşı yapılan hakaretler ve camiamızı hakir görenlere karşı susan yönetime tepki konulmasın.

Hatta daha da ileri gidip, Galatasaray'lıların babasını v.s sorgulama densizliğine karşı susulsun.

Özetle diyorsunuz ki, zamanında tepki göstermediğimiz için tabiri caizse bu saatten sonra camia'yı pas pas gibi çiğnesinler mühim değil.

Kusura bakmayınız ama, tüm bunlar sineye çekilecek cinsten şeyler değildir. Zamanında yönetim yanlışlarına karşı susulmuş olması, bu fahiş hatalar karşısında susulması talebini doğuramaz. Doğuruyorsa bir sorun var demektir.

Gel bakalım Gel bakalım

Aslantepeye gel bakalım

Islıkları gör,protesto gör

Delikanlı kim bakalım

Anladım bu tepkiler zamanında verilmediği için bundan sonra verilmesin. Yönetimin zaafiyeti ve Galatasarayı temsil etmek noktasında eksiklikleri sineye çekilsin. Merhum başkanımız Özhan Canaydın'a karşı yapılan hakaretler ve camiamız hakir görenlere karşı susan yönetime tepki konulmasın.

Hatta daha da ileri gidip, Galatasaray'lıların babasını v.s sorgulama densizliğine karşı susulmalı.

Özetle diyorsunuz ki, zamanın da tepki göstermediğimiz için tabiri caizse bu saatten sonra camia'yı pas pas gibi çiğnesinler mühim değil.

Kusura bakmayınız ama, tüm bunlar sineye çekilecek cinsten şeyler değildir. Zamanın da yönetim yanlışlarına susulmuş olması, bu fahiş hatalar karşısında susulması talebini doğuramaz. Doğuruyorsa bir sorun var demektir.

yoo ben soyle dusunuyorum

zamaninda salak gibi tepki vermeyen bir taraftar ben tepki verecegim diyorsa 2. kez dusunurum

bence bu isin icindede yanlis hesaplar kullanilma falan vardir

taraftar once bana kafasinin calistigini ispat etsin sonra senle ayni fikirde olayim

mesela

basbakani degil toki dumbelegini protesto etseydi

sonra kalkip bu macta adnan polata beyaz mendil sallasayd hakkimizi korumuyor diye

o zaman derdimki haa bu milletin derdi GS siyaset degil aferin

smdi demiyorum

ben burada her gun 200 kisiyle kavga ediyordum adnan polat basimiza gormedigimiz dertler acacak diyordumm

gecelim bunlariiiiiiiii

sakin olup dusunecek kadar kafasi calisan adam yokmu demek geliyor icimden

zamaninda salak gibi tepki vermeyen bir taraftar ben tepki verecegim diyorsa 2. kez dusunurum

taraftar once bana kafasinin calistigini ispat etsin sonra senle ayni fikirde olayim

mesela

sonra kalkip bu macta adnan polata beyaz mendil sallasayd hakkimizi korumuyor diye

smdi demiyorum

ben burada her gun 200 kisiyle kavga ediyordum adnan polat basimiza gormedigimiz dertler acacak diyordumm

gecelim bunlariiiiiiiii

Bu saatten sonra Galatasaray'a hakaret eden herkes protesto edilecek okadar. Sağduyulu olması gereken siyasilerdir bizler değil! o İ.B.B spor başkanlarından, Egemen Bağışlardan, Yasin Ekrem Serimlerden, Taner Yıldızlardan tut Galatasaray'a hakaret eden herkes hak ettiği tepkiyi alacak! Yapılanlar yanlış dahi olsa onların olaya sağduyuyla yaklaşması gerekirdi. Galatasaray'a hakaret etmeleri gerekmiyordu.

Edit: Toki başkanından bahsetmedim çünkü o en büyüğünü alacak. O'na özel olacak..

Adamların desteği tamamen politik sebeplerden dolayı

Politik olsun ne farkeder? Bütün hükümet yalakaları, ismini anmadığım şahıslar twitter'dan, facebook'dan bize hakaret etmedi mi?, Stadın anlaşmaları daha yapılmadı diye başbakan tarafından tehdit edilmedik mi? Klüp başkanı kucak kucak gezip özür dilemekten bitap düşmedi mi? Şu dakikada benim camiam böyle yerlerde sürünüyorken kimin desteği ne koşulla olsun kabul ederim ben.

mesela

smdi demiyorum

gecelim bunlariiiiiiiii

Evvela zaten burada bahsedilen protesto yönetim protestosu.

Yani yapılacak olan protesto Galatasaray'ın haklarını korumayan, camia'sına sahip çıkamayan, merhum başkanına hakareti mazur gören anlayışa karşı yapılacak olan protesto.

Bunun siyasetle, x parti ile x liderle alakası yok. Bunun Galatarasaylılık duruşuyla, Galatasaray'a karşı başlatılan linç propagandası ile ilgisi var. Ve öyle de olmalı.

Beni şu an itibarı ile ne partiler, ne liderler ilgilendiriyor. Galatasaray siyaset üstüdür. Ve Galatasaray aynı zamanda kişiler üstüdür.

Gelip geçici zat ve makamların karşısında her zaman Galatasaray'ın yanında olmak gerekir. Zira çok beğendiğiniz ve görüşlerini benimsediğiniz insandan, bir zaman sonra vazgeçebilirsiniz, yandaşı olduğunuz partiyi değiştirip, başka bir partiye oyda atabilirsiniz fakat Galatasaraylılığınız asla yok olmaz, değişmez ve sizinle sonsuza kadar gidebilecek bir kimliktir.

Bu sebepledir ki bu kimlik aidiyet duygusu veren en üst toplumsal kimliğiniz haline gelir.

O sebeple bu kimliğe ve bu aidiyete zarar veren, her kim olursa olsun tepkinizi sonuna kadar gösterirsiniz. Göstermiyorsanız zaten o kimlik sizin için aidiyet ifade etmiyor demektir.

Zamanında Adnan Polat'ın yanında olanlar, onu destekleyenler, hataları karşısında susanlar, bugün onun hatalarını görüyorsa bunu siyasete ve benzeri unsurlara mal etmemek gerekir.

Var olan gerçek; Bu yönetimin Galatasaray'ı taşıyamadığı gerçeğidir. Protestolarda, tepkiler de bu gerçek üzerinden verilmelidir, verilmek zorundadır. Başka saikler arayarak, taraftarın yönetim karşısındaki haklılığınıda zedelememek gerekir diye düşünürüm.

Cumartesi akşamı Galatasaraya hakaret edenlere cevap vermek yerine olmadık yere stadı terkeden devlet erkanına yanaşmayı seçen Adnan Polat protesto edilecek deniyor ama nedense konu hep Başbakan' a çekiliyor...

O gün stadta Başbakanı protestoya gelen grup Tek Yumruk denen gruptu, ki ellerinde yumurta resimler vardı ve o resimleri çıkardıklarında taraftardan gerekli tepkiyi gördüler ama kimse üstlerine yürüyüp kavga çıkarmadı, demokratik davranıldı sözle yapmamaları söylendi...

Daha sonra TOKİ başkanı denen zavallı şahsiyet çıkıpta kişisel çıkarları için TT ARENA yı Hükümet için reklam maksatlı kullanmak isteyince hiç te beklemediği tepkiyi gördü...

Hala çıkıp TV lere, gazetelere demeç verebiliyorsa o kendi arsızlığıdır...

O gün verilseydi denen tepki o gün verilemezdi, çünkü kimse stattan kim ayrıldı, kim ne konuştu bilmiyordu...

Gidenler gitti, Söylenenler söylendi ve sıra Galatasaray taraftarının camiasını savunamayan değil SAVUNMAYAN başkanına vermesi gereken tepkiye geldi. Bugüne kadar hep kişisel olarak desteklediğim Adnan Polat ı maalesef Cumartesi gecesi yaşananlardan sonra yapmış olduğu ve yapmamış olduklarından dolayı eleştireceğim ve desteklemeyeceğim.

Protesto ediliyorsa da edeceğim...

Üst Alt