"Galatasaray'dan dev protesto hazırlığı!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Galatasaray'dan dev protesto hazırlığı!"

Sivas maçında dev protesto

GS taraftarları pazar günü Sivas ile oynanacak lig maçında daha büyük bir protestoya hazırlanıyor...

ARENA’NIN açılışında Başbakan Erdoğan’a gösterilen tepkilerin yankıları sürerken, taraftarlar pazar günü Sivas ile oynanacak lig maçında daha büyük bir protestoya hazırlanıyor. Hedefteki isim ise “Protestocuları kameralardan tespit edip stada almayacağız” diyen başkan Adnan Polat. Ancak G.Saray Başkanı’nın bu durumdan çekindiği için yöneticilerine maça gitmeyeceğini söylediği öğrenildi.

Seyrantepe’de İLK LİG MAÇI

G.SARAY’IN Sivas maçını TT Arena’da oynayacağını önce VATAN yazdı, dün de Futbol Federasyonu açıkladı. Dün tüm gazeteler maçın nerede oynanacağının belirsiz olduğunu yazarken, VATAN, İl Spor Güvenlik Kurulu’nun kararını okuyucularına duyurmuştu. Dün de statta G.Saray Kulübü ve emniyet yetkilileriyle biraraya gelen TFF söz konusu karşılaşmanın Arena’da oynanacağını resmen açıkladı.

Vatan

Cevap: "Galatasaray'dan dev protesto hazırlığı!"

MEcbur gelecek...Gelmezse eğer kendi bitirmiş olur başkanlığını..

MEcbur gelecek...Gelmezse eğer kendi bitirmiş olur başkanlığını..

Adnan Polat'ın başkanlığı fiilen olmasa dahi fikren bitmiştir. Bu sular artık durulmaz. En nihayetinde 2 ay sonra kendisinin ve döneminin hitamını göreceğiz.

Bu gidiş, artık kendisinin stada gelmesi, gelmemesi vesaire dinamiklerle önü alınacak bir gidiş değildir.

Tarihte görülmemiş bir protesto olsun! Öyle bir tepki koyulsun ki, Toki Başkan bozuntusu ve rte bundan sonra Galatasaray'ın adını ağızlarına alırken yüzleri kızarsın. Polat maç bitiminde istifasını versin, herşey için özür dilesin. Öyle bir tepki koyulsun ki bu ülkede yazarından yöneticisine milletvekilinden bakanına, birdaha kimse Galatasaray'ı karşına alamasın. Korksun. Adam olsun.

ilk resmi maça ne olursa olsun gelmemesi zaten rezilliklerine bi halka daha eklemek olur polatın..

Bu son yaşanan olaylar neticesinde 3 büyüklerin bir arada, ortak fikir yürüttüklerini ilk defa görüyorum.

Bir kaç alıntı;

Bizler KURTULUŞ savaşında SAHADA ve CEPHEDE VATAN SAVUNMASI yapan futbolcuları bir bir ŞEHİT olunca çocuk yaştaki futbolcularla lige devam eden FB'li, GS'li, BJK'lileriz Bir FB'li olarak GS'lı tarafatarları yüreki ve onurlu tavırlarından dolayı kutluyorum. YENİ STADLARI ANALARININ AK SÜTÜ GİBİ HELAL OLSUN.

Bir trabzonsporlu olarak sizleri cani gönülden destekliyorum,kendi çıkarı olan yalakaları,başbakana yağ çekmek için sizleri küçümseyenleri yeni statta öyle bir anın ki sizleri ömür boyu unutmasınlar

Bir FB'li olarak sonuna kadar destekliyorum. Bu milletin KOYUN SÜRÜSÜ olmadığını hatırlattınız bazılarına.

FENERLİ OLARAK HER ZAMAN YANINIZDAYIZ..

Beşiktaşlıyım, ama artık ikinci takımım GALATASARAY. Helal olsun size. Helal olsun size

Bir Fenerbahçeli olarak Galatasaraylı taraftar arkadaşların alnından öpüyorum evet GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONUSUNUZ

Beşiktaşlıyım. Ama maça gidip GS taraftarına destek vereceğim... Bir camiaya bu kadar da haksızlık yapılmaz..

Bir BEŞİKTAŞ'lı olarak GALATASARAY'lıları yürekten kutluyorum. Halkı kimsenin küçümsemesine izin vermeyin. Burası özgür bir ülke. Her türlü demokratik hakkınızı korkmadan kullanın. Sizi tüm kalbimle destekliyorum.

....

Galatasaray taraftarı vatan gazetesi gibi gazetelerin dolduruşuna gelmemeli.

Bu güzel staddaki ilk maçı bir şölene çevirmeli, galatasaray taraftarının bazılarının lafıyla bir şeyler yapmayacağını onlara göstermelidir.

Şu ortamda protesto yanlış olur.

Hele hele yok fenerliler, yok trabzonlular galatasaraylı olmuşlarmış da felanmış da gibi şeyleri, sırf siyaset için yazılan şeylere inanmayın.

Hiç kimse ama hiç kimse galatasaray taraftarının bir grubu başbakanı yuhaladı diye gs'li olmaz, bu kocaman bir yalandır.

Onlar bu güzel stadın unutturulup günlerdir bu protesto olayının konuşulmasından memnuniyet duyan zihniyettir.

Stad unutuldu bakın kaç gündür, stadın güzelliği vs. konuşulmuyor varsa yoksa olay siyasete çekiliyor.

yeter artık diyelim.

Muhaha maça gelemez zaten.Malum partinin mitinglerine katılsın sayın Polat.

Adnan Polata beyaz mendil lazim :D

[video=youtube;BUskEOxPMAk]https://www.youtube.com/watch?v=BUskEOxPMAk[/video]

Galatasaray taraftarı vatan gazetesi gibi gazetelerin dolduruşuna gelmemeli.

Bu güzel staddaki ilk maçı bir şölene çevirmeli, galatasaray taraftarının bazılarının lafıyla bir şeyler yapmayacağını onlara göstermelidir.

Şu ortamda protesto yanlış olur.

Peki hangi ortamda protesto yapılmalı?

Bu ortamı, şu rezilliği sindiren biri varsa ona da yazıklar olsun.Güzel ortammış mauaha.

bu tepkileri zamaninda verecektik

gecmis olsun

bu saatte artik sakin olmak daha mantikli

bence SN. Hayrettin Kozak'ın sözlerine kulak verilmeli.Yapılacak olan yapıldı.Tepkide aldık.Taktirde.Martın 2. yarısında mali ve idari kongre var.Planlana olay büyük ihtimalle yönetimin yaptığı işler kongre üyelerinin oyuna sunulacak.Eğer yönetim ibra edilmezse olağanüstü kongreye gidilecek.Bu da Adnanların sonu olur.Çünkü Adnan Polat alaylı sıfatıyla liselilere karşılık taraftarın sevdiği bir kişilikti.Ama taraftar desteğide kaybedildi.Bu da liselilerin elini güçlendirdi.Bence tepki yerine zamanı beklenmeli bazı şeylerin.

re re re ra ra ra padişahım çok yaşa diye bağırsınlar.ayrıca bir elde beyaz mendil bir elde nüfus kağıdı adnan polat istifaya çağırılsın.

ahahahahaha başkanımıza bak kendi stadından kaçıyor. bir de camiaya liderlik yapacak.

Ayrıca Cumartesi günü gösterdiğimiz duruşa destek olarak başka takım taraftarlarının da geleceği söyleniyor.Bu da olursa varya efsane oluruz hakkaten.

Peki hangi ortamda protesto yapılmalı?

Serdar bey cevabı vermiş, katılıyorum.

bu tepkileri zamaninda verecektik

gecmis olsun

bu saatte artik sakin olmak daha mantikli

Bu ortamı, şu rezilliği sindiren biri varsa ona da yazıklar olsun.Güzel ortammış mauaha.

Kimse güzel ortam felan demiyor, yazılanları iyi okuyun, siyaset için çarpıtmayın yazılanları.

Üst Alt