Galatasaray'dan Evra Sürprizi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Evra Sürprizi!

Sat belhandayi al sol beki.

Becremiyorsan bastır 4 milyon euro bonservis al asamoahi ( her ne kadar sakatlık sorunu olsa da)

4 milyon para versen juve geri çeviremez 6 ay sözleşmesi kaldığı için.

Gün yüzü görme DURSUN!

Asamoah'ın sakatlık sorunu kalmadı hatta geçmişte yaşadığı sakatlık problemini kendine bakarak tamamen ortadan kaldırdı şu an tam bir makineye dönüştü zaten 6 ay sonra sözleşmesi bitecek adama 4 verilmez asıl olay bizde de bitmiyor juventus bırakmaz adamlar italya ve cl de para basarken bizim teklifimize bakmazlar 4 m euro onlara bir şey ifade etmez adamlar tok satıcı :D

Sat belhandayi al sol beki.

Becremiyorsan bastır 4 milyon euro bonservis al asamoahi ( her ne kadar sakatlık sorunu olsa da)

4 milyon para versen juve geri çeviremez 6 ay sözleşmesi kaldığı için.

Gün yüzü görme DURSUN!

Bu insanların hayattan nası keyif aldıklarını gerçekten anlamıyorum. Kendin söylüyorsun yönetim beceriksiz diye. Belhanda'yı satıp 4 m Asamoah'a basacak haa ? Vay bee hiç düşünememiştik. Evra gelmezse Carole ve Lato'ya kalacağımızı bildiğimiz için gelsin diyoruz zaten. Ne anlatıyorumki ben içimizde böyle hainler çok. Terim karşıtı, futbolcu karşıtı vs vs. desteklemeyin o zaman gidin tenis falan izleyin bu kadar memnuniyetsizseniz :D

Bu insanların hayattan nası keyif aldıklarını gerçekten anlamıyorum. Kendin söylüyorsun yönetim beceriksiz diye. Belhanda'yı satıp 4 m Asamoah'a basacak haa ? Vay bee hiç düşünememiştik. Evra gelmezse Carole ve Lato'ya kalacağımızı bildiğimiz için gelsin diyoruz zaten. Ne anlatıyorumki ben içimizde böyle hainler çok. Terim karşıtı, futbolcu karşıtı vs vs. desteklemeyin o zaman gidin tenis falan izleyin bu kadar memnuniyetsizseniz :D

evra gelmezse carole ve latoya kalacağımızı bildiğimiz için diyorsun ya
işte bu acziyetin ve ezikliğin itirafıdır
işinin ehli bir yönetim olsa böyle köşeye sıkışmaz
transferi sezonun başında bitirir
her sene farklı maceralara girip sonu hüsran olan transfer fiyaskolarına imza atmaz

belhandanın bir kere en başında alınması hataydı
madem hiç düşünememiştik diyorsun
diğer klüpler de hiç düşünememişlerdi belhandayı bizim verdiğimiz parayı ve maaşı basıp almayı
nedense alan biz olduk
ve sonuç ortada
demek pek iyi düşünememişsiniz

Asıl para beklere verilir.
Mevcut furbol düzeni içinde bek oyuncuları çok önemli hale gelmeye başladı.
Tüm sahayı kullandıp ön tarafa,arka tarafa ve ortaya aynı anda destek veren tek pozisyon.
Beklerin akıllı ve sağlam olursa defansın da ofansin da rahat eder.

Verilmez diye diye 10 senede beklere en az 35 milyon euro gömdük gelen gidenlerin toplamı.

Alacaksın 10 milyon euro'ya genç ve sağlam bir bek 5 sene arkana yaslanacaksin.

Gün yüzü görme DURSUN!

bunlar 350 milyon euro gömerler
yine adam gibi bir sol bek getiremezler bu takıma
o yüzden ne kadar söylesen boş

Bak yine aynı şeyi söylüyorum biliyoruz yönetimin ezik ve aciz olduğunu şu an için hızlı bi çözüm önerin diyoruz yok. Başta alınmasaydı vs. kardeşim ALINDI napalım şimdi ? Size göre şu an takımı kapatsak yeridir. Şampiyonluk için kısa vadeli çözümler üretiyoruz siz sadece şikayet ediyorsunuz.

Bak yine aynı şeyi söylüyorum biliyoruz yönetimin ezik ve aciz olduğunu şu an için hızlı bi çözüm önerin diyoruz yok. Başta alınmasaydı vs. kardeşim ALINDI napalım şimdi ? Size göre şu an takımı kapatsak yeridir. Şampiyonluk için kısa vadeli çözümler üretiyoruz siz sadece şikayet ediyorsunuz.
Alındı ne yapalım dediğin oyuncu kim, Latovlevici mi? Eğer o ise kızılan nokta o değil, aylar süren Transfer sezonu içerisinde sol bek için sadece bir oyuncuya odaklanıp, gerçekten potansiyeli olan bir alternatif üretilmemesi ve sonuç itibari ile yine bir panik transferi yapılmış olması.

Yani bana göre önemli olan bu eksiğin çözümü geçen yaza dayanıyor ve o zaman, vakit bol olduğu dönem doğru hamleler yapılsa idi, şimdi kısa vadeli çözüme ihtiyaç olmayacaktı. Böylesi bir durumun ışığında yapılan eleştirinin haklı olduğunu düşünüyorum ve burada mevzu kulübün kapatılması değil, kulübün doğru yönetilerek doğru hamlelerin yapılması, dolayısı ile hem başarılı olması hem de maddi açıdan fazla kayıp yaşamaması.

Evra çözüm olur mu? Ben sanmıyorum ama bunun oyuncunun kalitesi ile alakası yok, yaşı ile de alakası yok. Eğer maliyeti düşük olacak ise alına bilir bir risk. Ancak, bu yaşa gelmiş bir oyuncunun altı ay için başka bir ülkeye geleceğini, dolayısı ile altı aylık bizim için riski ve sonuç olarak toplam maliyeti düşük olacak bir sözleşmeyi kabul edeceğini sanmıyorum.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Yarım sezon +1 sene opsiyonlu olursa mantıklı. Devre arası transferi bu arkadaşlar, ortalık solbek'ten geçilmiyor sanki de bizimkiler almıyor. Evra alınır, sezon sonu da eldekiler doğru düzgün bir fiyata elden çıkarılır adam gibi sol bek alınır. Belhanda'yı satın falan diyenler var sanki çok kolay bir şeymiş gibi.

Kariyerinde 700 maça çıkmış bunların çopu EPL ve Seria A olunca yaş konusuna takılmam(Emre, Selçuk Şahin, Eto ile aynı yaşta ki bu adamlar lig de şu top class oynuyorlar). Sol bek yüzünden yenildiğimiz maçlara bakarsak yeterli bir veri olacaktır; Başakşehir maçında yenen ilk iki golde Lato'nun yetersizliği, Beşiktaş maçında Queresma'ya topuk pası yaptıran Denayer, Malatya maçında kademeye girmeyi başaramayan Linnes zaten elimizdeki linnes(sol bek performansı), denayer ve lato'nun defans yapmasını geçtim önündeki adama pas atma konusunda bile sıkıntı yaşadıkları yerde Evra maç içinde 3-4 kez bindirse bile yeter benim Evra gelirse beklentim defanstan top çıkarırken saçma sapan hava toplarıyla değil akıllı bir şekilde oyunu açarak ve teknik bir şekilde topu orta sahaya getirmek. Evra baskı yerse top çıkarabilir mi çıkarabilir ama denayer, linnes, lato bu adamlar baskı yediği zaman elleri ayaklarına dolaşıyor. Bana göre tecrübe > yaş takımda tabi kondisyonuna dikkat ettiği sürece bu dediğim geçerli bir de takımda fransızca konuşan gomis, belhanda ve feghouli var evranın karakteri ve hırsı sayesinde bu adamlar da bambaşka bir boyuta gelebilir. Asamoah oluyorsa tamam fakat sene sonu olacaksa Evra'yla beraber performansa dayalı bir sözleşme yapılabilir(6 ay + 1 yıl) mesela seneye Asamoah geldiği zaman lig de rotasyon yaparken bazı maçlar Evra sol bek oynarken Asamoah gibi çok yönlü bir oyuncuyu orta saha da sol iç oynatabiliriz çeşitlilik de artar.

Son düzenleme:
Renktaşım,bizim memnuniyetsizliğimizin sebebi zaten yönetim.
Yanlışı yanlış ile kapatıyorlar sürekli ve her seferinde tataftar bunu yiyor.
Kaybeden yine GALATASARAY oluyor.
Onlar ise komisyonların tadını çıkarıyor.

Dünya üzerinde başka manager yokmuş gibi tek bir şirketin peşine düşmüşler.
Aynı manager asamoah diye diye oyaladi şimdi ise evra'yi kitleme derdindeler.

Ayrıca evre, eto ve drogba ile aynı yaşta ve aynı performansı verir diyenler.
Evra'nin bek eto ve drogba'nin forvet olduğunu unutuyor.

Forvet koşu yapmazsa rakip defanstan rahat top çıkarır ama gol yememize kolay kolay sebep olmaz.
Ancak evra 2 defa geri koşmazsa eğer 1 tanesi kesin gol olur.

Gün yüzü görme DURSUN!

Ben taraftarın geneli gibi düşünmüyorum açıkcası. Sonu olmayan, sadece para için, yaş haddinden neredeyse emekli olacak birinin, her ne kadar aynı mevkide oynayan bir çok futbolcuya göre iyi olsada bu işin fiyasko ile sonuçlanacağı kanaatindeyim. Çünkü adam ne için oynasın ki? 6 aylık bir sözleşme bir futbolcu için komik, üstelik futbolcu bunu kabul ediyorsa o daha da komik.

Bu tip futbolcularla ilgili önümüzde bir çok örnek var. Say say bitmez: De Boer, Chriss, Xavier, İnomoto, Meira, Neill, De Jong... Başarılı olanlar da var tabiki Ujfa gibi; o da yaşı itibariyle sakatlık sonucu malulen emekli oldu...

Yarım sezon +1 sene opsiyonlu olursa mantıklı. Devre arası transferi bu arkadaşlar, ortalık solbek'ten geçilmiyor sanki de bizimkiler almıyor. Evra alınır, sezon sonu da eldekiler doğru düzgün bir fiyata elden çıkarılır adam gibi sol bek alınır. Belhanda'yı satın falan diyenler var sanki çok kolay bir şeymiş gibi.

Hele hele bunları Dursun Özbek yönetiminden beklemek :moody:

Üst Alt