Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye Tudor Çalımı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye Tudor Çalımı!

298

Galatasaray'ın Hırvat teknik adamı Fenerbahçe'nin elinden kaptığı ortaya çıktı.

Jan Olde Riekerink'in yerine Galatasaray teknik direktörlüğüne getirilen Igor Tudor'un, daha önce Fenerbahçe'nin de transfer listesinde olduğu belirtildi.

Sabah'ın haberine göre; Fenerbahçe’nin gelecek sezon için listesinin ilk sırasında yer alan ve prensip anlaşmasına vardığı Tudor için elini çabuk tutan Galatasaray, ezeli rakibinin planlarını alt üst etti. 70 yaşındaki Advocaat ile yollarını ayırmayı planlayan sarı-lacivertli kulüp, UEFA'nın FFP kıskacı yüzünden düşük maliyetli bir teknik adam arayışına girdi.

Karabükspor'da sadece 300 bin avro bonservis harcaması yapan Hırvat teknik adamı listesine alan Fenerbahçe'nin Tudor ile sezon sonu için söz de kestiği öğrenildi. Sosyal medyadaki Tudor baskısına anında yanıt veren ve Hırvat hocanın kapısını çalıp "Hemen takımın başına geç" diyen Galatasaray yönetimi ise elini çabuk tutarak ezeli rakibinin planını bozdu.

Galatasaray’dan Fenerbahce’ye Tudor Calımı

Son düzenleme:
bunu ben de defalarca söyledim , medyada o kadar etik edebiyatı yapılmasının bir kuyruk acısı vardı aslında.

kulislerde dick kovulur kovulmaz yerine getirilmek istenen Tudor konuşuluyordu .

Umarım başarılı olur , eğer herşey yolunda giderse sosyal medyada aktif taraftar topluluğumuza teşekkür etmek gerekir.

aha da jet açıklama geldi , belliydi zaten :D

Fenerbahçe'den açıklama geldi!

[FONT=&quot]Fenerbahçe, Tudor ile ilgili çıkan haber hakkında resmi internet sitesinden açıklama yayınladı.[/FONT]

İşte sarı lacivertlilerin o açıklaması:[FONT=&quot] [/FONT]

[FONT=&quot]Bugün tarihli Sabah gazetesinde yer alan “Prensipte Samandıra, Jet Hızıyla Florya” başlıklı haber tüm içeriğiyle yalandır.[/FONT]

[FONT=&quot]Kulübümüz, haberde ismi geçen teknik direktör ile herhangi bir görüşme yapmamıştır. Dolayısıyla prensipte bir anlaşma söz konusu olmamıştır.[/FONT]

[FONT=&quot]Gerçeği yansıtmayan ve masabaşında üretilen bu tür manipülatif, okuyucularını aldatan yalan haberlere kamuoyunun itibar etmemesini rica ederiz.[/FONT]

Tam tersi şikecilerden GALATASARAYA tudor çalımı olmalıydı. Futbol cahili bi hocadan kurtuldular

Yönetim tudor güzelleme haberlerine devam ediyor.

Bize bu çileyi YAŞATANLARA,
LANET GELSİN!

Tam tersi şikecilerden GALATASARAYA tudor çalımı olmalıydı. Futbol cahili bi hocadan kurtuldular

Yönetim tudor güzelleme haberlerine devam ediyor.

Bize bu çileyi YAŞATANLARA,
LANET GELSİN!
Forumdaki yorumlarını çok değerli bulduğum, çoğuyla da aynı görüşte olduğum bi renktaşım olsan da bu konuda sana katılmıyorum. Haklı çıksan bile yaptığın yargısız infaz bana göre. Biraz sabretmekte fayda olacağını düşünüyorum.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fenerin jet hızıyla yalanlaması haberin doğruluğunu göstermektedir..

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt