Galatasaray'dan Forvete Bacca Hamlesi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
844264.jpg
Milan'ın yüksek maliyeti ve teknik direktör Gennaro Gattuso'nun istememesi nedeniyle gözden çıkardığı Carlos Bacca, yeni sezonda Galatasaray'ın başarısı için ter dökebilir.

Gelecek sezon için transfer çalışmalarına şimdiden başlayan Galatasaray, Villarreal'de Milan'dan kiralık olarak forma giyen Carlos Bacca'yı renklerine bağlayacak. İspanyol ekibinin satın alma opsiyonunu kullanmama kararı aldığı 31 yaşındaki forvet oyuncusunu, kulübü de kadroda düşünmüyor. Milan, sözleşmesi 2019'da sona erecek Kolombiyalı golcüyü alacakları karşılığında bırakma kararı aldı.

MENAJERİ TEMASA GEÇTİ!
Carlos Bacca'nın menajeri Sergio Barila'nın Milan'ın serbest bırakacağı oyuncusunu Galatasaray'a önerdiği bildirildi. Teknik Direktör Fatih Terim de daha önce görev yaptığı İtalyan temsilcisinin yetkilileriyle görüşerek tecrübeli forvetin durumunu sordu. Milan Teknik Direktörü Gennaro Gattuso, Baçca'yı kadroda düşünmediklerini ve sarı-kırmızılılara gitmesi için kolaylık sağlayacaklarım iletti.

Ajansspor

Hoş güzel transfer de geçenlerde çıkan haberlerde yabancılarla sabit kur üzerinden anlaşma yapılacağı, ev kiralarının ödenmeyeceği, vergilerin futbolcular tarafından ödeneceği belirtilmişti.

Bu şartlarda böyle bir transferi sağlayabilirlerse büyük bir başarı olur evet, ama diğer türlü tek kişiye bile bu vaatlerden vazgeçilerek sözleşme yapılırsa ekonomik istikrar elden yine gider.

Merhaba sevgili Galatasaraylılar. Ben Carlos Bacca. Konu ile alakalı açıklama yapmak üzere bu üyenin hesabından giriş yapıyorum. Milan'da gattuso hoca ile yıldızımız birtürlü barışmadı. Takımda huzur ortamı yok. Yeni bir maceraya başlamak istiyorum. Sürekli başarıyı düşünmesi ve ateşli taraftarı ile bu yolda bir bütün hareket etmesi sebebi ile Galatasaray'ı kendime cok yakın görüyorum. Umarım gelecekte bu takıma hizmet etme şansını yakalarım. Gelişmeleri Milano merkezdeki evimden heyecanla takip ediyorum. Görüşmek üzere.

Merhaba sevgili Galatasaraylılar. Ben Carlos Bacca. Konu ile alakalı açıklama yapmak üzere bu üyenin hesabından giriş yapıyorum. Milan'da gattuso hoca ile yıldızımız birtürlü barışmadı. Takımda huzur ortamı yok. Yeni bir maceraya başlamak istiyorum. Sürekli başarıyı düşünmesi ve ateşli taraftarı ile bu yolda bir bütün hareket etmesi sebebi ile Galatasaray'ı kendime cok yakın görüyorum. Umarım gelecekte bu takıma hizmet etme şansını yakalarım. Gelişmeleri Milano merkezdeki evimden heyecanla takip ediyorum. Görüşmek üzere.
Bu ne?

Üst Alt