Galatasaray'dan Haldun Üstünel Sürprizi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Haldun Üstünel Sürprizi!

Bu transfer konusunun abartilmasi en büyük sacmalik. O dönem bütün gücümüzü maddi olarak avrupanin büyük kulüplerinde oynayan oyunculari getirmeye harcadik. Cok yüksek bedeller ödedik. Haldun görevin basindaydi, ama yapilan transferler icin övülürken, kötü sonuclarin sorumluluklari hic kendisine yüklenmedi. En son hamlesi Stoch icin 8 Milyon avro teklif etmek idi, ama son anda engellendi, o da istifasini verdi.

Yildirim Demirören´de büyük transferler yapti, kulübü borc icine soktu. Kulübünü batiran Demirören bile hic degilse parasinin neredeyse yarisini hibe etti. Basketbol´da basariyi milangaz vasitasi ile falan kendi finanse etti.

Bizde ortaya üc kürüs para koyan yok, ama bizim paramiz ile sükse bir transfer yapildi mi, hemen biatcilik bas gösteriyor.

Haldun kotu Abdurrahim kotu bi siz iyisiniz gecin siz yapin biseyler ozamanda Haldun parasini veripte almismis bunlar da parayi verdi getirdikleri ortada Unal Aysal Drogbari Sneijderleri cakil taslariyla getirdi zaten

Son düzenleme:
Ua kim ya. aziz yıldırım gibi başkan lazım aslında bize. bu çete taraftar guruplarıyla mücadele edip stadlara sokmayacak

emin olamıyorum ama sanırım reis transfer stajını hagi transferinde yapmış

13714256_1093825700684784_863704575_n.jpg

Bu mesajın 7 layk almasının sebebi nedir?

-Tapatalk-

İnceden Koray'a çakmış. Tam like verip takdir edecektim ki, bilinçli yapmadığını kendisi yazdı zaten :red:

Bende anlamadım. Millet şaşırmış.
Herkesin kafada aynı soru olması beğenmelerinin sebebidir de...
Sen hayırdır layklarımı mı sayıyon.

N'olacak senin bu halin be Danyal'ım? :red:

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Üst Alt