Galatasaray'dan Koreografi Açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben anlamadım, 8 puan farkla lider olan takım için ayağa kalk mesajının verilme nedeni nedir. Bunu nasıl açıklıyor ultralarhele bi anlatsınlar bakalım. Ayrıca kareografiyi hiç beğenmedim zaten, dahası bu ultraslan denen ama galatasaraya faydası olmayan oluşumun artık lav edilmesi gerekir. Her yaptıkları takıma zarar bunların.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

En fazla kupası olan takımın ayağa kalkma mesajı verilme nedeni nedir o vakit? Bursa deplasmanında 15 puan fark yemişken kimseye dokunmadı da şimdi mi zorlarına gitti?

Sucukçu Ultraslan'a tarikat dedim üyelerine mürit dedim bu forumda lakin bu yazdığın saçmalık.

Son düzenleme:
Bu galatasarayı silme operasyonu bu kadar çirkin bir yakıştırmayı kabul etmek mümkün değil tüm galatasaray taraftarına yapılmış ağır bir hakaret bu eğer bu adice yakıştırmaya gerekli yanıt verilmezse yarın galatasaraylıyım demek bile zorlaşır

Yahu akıl tutulması mı yaşıyo bazıları?

Bu ayağa kalk olayını geçen sene bursa deplasmanın da görmüştük yine. Rakipler tarafından dalga konusu olmuştuk ligde ki durum yüzünden hatta o zamanlar herkes güzel pankart olmuş diye övüyordu.

Şimdi de geçtiğimiz 2 seneye nazaran bu sene iyi gidiyoruz ve mesaj verilmek isteniyo ayağa kalk diye, şampiyonluğa olan inancı göstermek amacıyla. Bazıları diyor ki zaten iyi gidiyoruz? Tamam da daha şampiyon mu oldun alt tarafı 9 hatfa geçmiş şurda.

Yani hakaret edilesi bazı insanlar hakikaten bu kafaya nasıl ulaşıyolar bilmiyorum.

Bu galatasarayı silme operasyonu bu kadar çirkin bir yakıştırmayı kabul etmek mümkün değil tüm galatasaray taraftarına yapılmış ağır bir hakaret bu eğer bu adice yakıştırmaya gerekli yanıt verilmezse yarın galatasaraylıyım demek bile zorlaşır

Gördüğün üzere Galatasaraylıya anlatamıyorsun şikeciye, tinerciye ne anlatıcan?

Gördüğün üzere Galatasaraylıya anlatamıyorsun şikeciye, tinerciye ne anlatıcan?
bu yakıştırma basit bir olay değil koskoca dev bir markaya atılmak istenen bir çamur bu !! bu kulübün borsada işlem gören hisseleri yatırımcıları var sadece olaya futbol gözüyle bakılacak bir hadise değil ! gs spor kulübü avukatları bu çamuru ortaya atan bu şerefsizce yakıştırmayı yapan kurum ve kişilere en ağır tazminat davalarını açmalıdır inim inim inletmelidir !!!

Öncelikle koreografi çok kötüydü ama bu işi başka yerlere çekmeye çalışan başta Ahmet Çakar ve medya maymunlarının hepsinden hesap sorulmalı.

Ülke ülke değil kocaman bir tımarhane anasını satayım yıllarca din tüccarlığı yapmış, insanlara hayal satmış, dini kendi istediği gibi öğretmiş bir adet zat ki ona şuan Fetö diyorlar, biz zamanında Fetoş diyorduk. "Ayağa kalk" adlı bir fetva(!) yayınladı diye her ayağa kalk geçen kelime ona bağlanacak yani. Ulan ne büyüttünüz şu herifi be, ne büyüttünüz gözünüzde arkadaş. Böyle saçmalık mı olur? Benim bu muhabbetten bugüne kadar haberim yoktu. Sosyal medyada kendimizle ya da herhangi bir olayla alakalı "Hadi toparlan, ayağa kalk" falan desek göte geldik yani. vay anasını ya memleketin suç anlayışına bak. İşin bok tarafı bu sebepten içeriye alınsan göbeğin çatlar suçsuzluğunu ispat edene kadar.

Öyle bir boka sardı ki olay yargı senin suçunu delileriyle ispatlamak zorunda değil, sen suçsuzluğunu yargıya ispatlamak zorundasın. Hero tişörtlerinde de aynısı oldu, bu olayda da aynısı oldu adamların amacı bu zaten herhangi bir terör olayının amacı bu zaten güç algısı uyandırmak, sen bir tişörtten, bir sözden korkarsan bunlara hizmet etmiş olursun farkında olmadan. Lan bırakın hep ayağa kalkın diye fetva verse ne olacak, hep ayağa kalksalar ne olacak

iyice kayışı kopardı canım memleketim

Öncelikle koreografi çok kötüydü ama bu işi başka yerlere çekmeye çalışan başta Ahmet Çakar ve medya maymunlarının hepsinden hesap sorulmalı.

Ülke ülke değil kocaman bir tımarhane anasını satayım yıllarca din tüccarlığı yapmış, insanlara hayal satmış, dini kendi istediği gibi öğretmiş bir adet zat ki ona şuan Fetö diyorlar, biz zamanında Fetoş diyorduk. "Ayağa kalk" adlı bir fetva(!) yayınladı diye her ayağa kalk geçen kelime ona bağlanacak yani. Ulan ne büyüttünüz şu herifi be, ne büyüttünüz gözünüzde arkadaş. Böyle saçmalık mı olur? Benim bu muhabbetten bugüne kadar haberim yoktu. Sosyal medyada kendimizle ya da herhangi bir olayla alakalı "Hadi toparlan, ayağa kalk" falan desek göte geldik yani. vay anasını ya memleketin suç anlayışına bak. İşin bok tarafı bu sebepten içeriye alınsan göbeğin çatlar suçsuzluğunu ispat edene kadar.

Öyle bir boka sardı ki olay yargı senin suçunu delileriyle ispatlamak zorunda değil, sen suçsuzluğunu yargıya ispatlamak zorundasın. Hero tişörtlerinde de aynısı oldu, bu olayda da aynısı oldu adamların amacı bu zaten herhangi bir terör olayının amacı bu zaten güç algısı uyandırmak, sen bir tişörtten, bir sözden korkarsan bunlara hizmet etmiş olursun farkında olmadan. Lan bırakın hep ayağa kalkın diye fetva verse ne olacak, hep ayağa kalksalar ne olacak

iyice kayışı kopardı canım memleketim

Sen ne diyorsun Enrique Iglesias'ın "HERO" şarkısını dinlemeye korkar oldum!!!

YouTube

Tamam onlarında haberi vardır ama müzikler?
yaw ortada zaten sakıncalı hiçbir sey yok bencede ama fetva, rocky sembolü + yavsak medya böyle birşeyi sundular önümüze. sonrası soruşturmaya kadar gitti işte. bunun faturasının da bir payı kulübe muhakkak çıkar.
geçen sene yapılsa bi problem yok, işlerin nerdeyse tamamı iyi giderken böyle bi kareografi ve tesadüfler kafada soru işareti bırakıyor. "Bunları niye düşünemediniz" diye gelecekler karşımıza.
Şu zorlu maç takviminde uğraşılan işler akıl alacak gibi değil.

Tamam bu dediğinde %100 haklısın fakat, yavuz hırsız evsahibini bastırır... Benim kızdığım resmi açıklama yapılması. Resmi açıklama sonrası bu iş Galatasaray'ı da bağlıyor. Olmaz olmaz ya il emniyet müdürlüğü ve kareografiyi hazılayanlar arasında fetöcü çıkarsa ne yapacaksın? Yine dediğim gibi boktan bir kareografiden terörist başının mesajını ilişkilendirmek art niyetli bir davranış. Zaten sezon başından beri işler iyi gittiğini gören leş yiyiciler operasyon çekiyor. Buna siyasi oterite de dahil. Riva'dan başladılar, yabancı kısıtlamasıyla devam ettiler bir de şu salakça ilişkilendirme. Operasyon olduğu apaçık ortada yani.

Tamam bu dediğinde %100 haklısın fakat, yavuz hırsız evsahibini bastırır... Benim kızdığım resmi açıklama yapılması. Resmi açıklama sonrası bu iş Galatasaray'ı da bağlıyor. Olmaz olmaz ya il emniyet müdürlüğü ve kareografiyi hazılayanlar arasında fetöcü çıkarsa ne yapacaksın? Yine dediğim gibi boktan bir kareografiden terörist başının mesajını ilişkilendirmek art niyetli bir davranış. Zaten sezon başından beri işler iyi gittiğini gören leş yiyiciler operasyon çekiyor. Buna siyasi oterite de dahil. Riva'dan başladılar, yabancı kısıtlamasıyla devam ettiler bir de şu salakça ilişkilendirme. Operasyon olduğu apaçık ortada yani.
Benimde korkum bu zaten, muhtemel içlerinde fetocu çıkan da olacaktır.
Kotu zamanda saçma işler yapıldı. Bakalım nası sonuçlanacak.

GSCimbom Mobile App

Dört bir yanımız Gamatasaray düşmanı dolu..

Ama göreceksiniz Galatasarayımız yine hepsini alt edecek..

Allahın cezalarına bak biz de kareografiyi begenmedik ama.olayi fetoya baglamak ne len serefsizler toplulugu...

Ya bari bizim taraftar yapmasın bunu, ayağa kalk sloganını eleştirenler son dönemdeki halimizden, tinerci hortlamasından vs. çok memnun anlaşılan. Dursun özbek konusunda bile sözde başkan yazıyor (bence haklı olarak).

Ruyamda hukumetle feto barisiyordu.

Simdi uyandim buraya yaziyorum.

not: hicbir tarikat,dini orgut veya siyasal olusumla alakam yokturspor

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son derece gereksiz bir açıklama olmuş. Böyle bir açıklama yaparak bu saçma iddaaları bir şekilde ciddiye almış oluyorsun. Ayrıca hesap soracağız felan diyorsunda başbakan felan soruşturma açılsın demiş ondandamı hesap soracaklar nasıl olacak o iş?

Üst Alt