Galatasaray'dan Leipzig'e Bruma teklifi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Leipzig'e Bruma teklifi!

Onyekuru'dan farkı nedir söyler misin?

Gerilmedim. İyiyim.
Onyekuru ve Garry den farkı rakibi çalımlamak için birden fazla alternatifi var Garry ve Onyekuru dar alanda iş yapamıyorlar duvara çarpar gibi adamlara çarpıp çarpıp duruyorlar.Bruma bileklerine daha hakim ve ikisinden de salt yetenek olarak iyi.Ayrıca kendisinin ikisinden de hızlı olduğunu düşünüyorum.
Tek sorunu gol vuruşu idi onu da çözmüştü İspanya sonrası keşke ekibimizde olsaydı şuan

Herşeyden önce şut özeliği onyekuru denilen kişiden bin kat daha iyi.

Pass oyununda bile çok daha üstün.

Şut mu? Neyse futbolcular üzerinden öznel tartışmalar bana boş geliyor. Zamanında Ndiaye geri dönsün diye forumda kıyamet koparken işe yaramadığını söylediğimde bugünkü tepkilerin on katını almıştım. Geldiğimiz nokta Ndiaye koca bir leş. Şimdi yine aynı şeyi yaşıyoruz. Umarım gelmez ve herkesin zihnindeki "iyi" Bruma imajı silinmez!

Gerçekten bu zekasızı istiyorlarsa ben bu takımdan ümidimi tamamen keserim.
9e9129d2652f24ec34e02ca3aa6f1f55.jpg

sent via GSC

Onyekuru ve Garry den farkı rakibi çalımlamak için birden fazla alternatifi var Garry ve Onyekuru dar alanda iş yapamıyorlar duvara çarpar gibi adamlara çarpıp çarpıp duruyorlar.Bruma bileklerine daha hakim ve ikisinden de salt yetenek olarak iyi.Ayrıca kendisinin ikisinden de hızlı olduğunu düşünüyorum.
Tek sorunu gol vuruşu idi onu da çözmüştü İspanya sonrası keşke ekibimizde olsaydı şuan

Bruma sadece at gibi koşardı. Topu aldığında rakibini geride bırakırdı. Başka da bir işe yaramazdı. İyi bir atlet olabilir ama iyi bir futbolcu değil. Biz takımdaki yavaş oyunculara alıştığımız için Bruma gibilerini görünce heyecan yapıyoruz.

Bencil olmayan bir Bruma çok katkı sağlar

Bencil olan bir Bruma yine de katkı sağlar ama aynı zamanda saç baş yoldurur

Gelmeli

Mehmet Bruma hakkında yazdıklarımı çıkar bulabilirsin sen. Bu adamın hiçbir işe yaramadığını söyleyip durdum. Bir adım öteye gidemeyecek bir oyuncu. Yanılmamışım. Leipzig'te hiçbir şey yapamamış.
Anladım. Demek sen öyle düşünüyorsun, bir şey diyemem. Ben şahsen gelmesini isterim, çünkü son pas, son vuruş dışında beğendiğim bir oyuncu idi. Bu iki hususta da gelişme vardı, şimdi durum nedir bilmiyorum tabi.

Leipzig takımında oynayamamasının arka planını tam olarak bilmiyorum, takip etmedim ama tahminim hoca ile alakalı. Rangnick biraz ilginç biri, belirli kuralları olan biri. Bunlara uyulmadığı zaman pek de gözünün yaşına bakmayan biri. Sezon başı tekrar teknik direktör olduğunda mesela geçen sezon oynayan iki oyuncunun burnunu bayağı sürtmüştü. Sebebi ise sezon öncesi hazırlığı başlamadan önce oyunculara verilen programı tam olarak uygulamadıkları idi.

Bu adamı Ünal Aysal aldığı için böyle diyorsan anlayışla karşılayabilirim Can! Ama iyi bir oyuncu olduğunu düşünüp karşı geliyorsan zevkle okuduğum, bana fikir veren mesajlarına artık şüphe ile yaklaşacağım.
Aysal ile alakası yok.

Burası Türkiye abi. Türkiye standardlarının kat kat üstünde bir adam Bruma.

Senin elinde Onyekuru ve Garry gibi yetersiz adamlar var. Bunları izlerken resmen gözlerim kanıyor, salak salak adam içinden geçme çabaları fıttırıyor beni. Ikisini üstüste yatırıp top diye oynar Bruma.

Bruma gayet iyi bir oyuncu, senin derdin ne anlamadım MK.

sent via GSC

Üst Alt