Galatasaray'dan Leipzig'e Bruma teklifi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Leipzig'e Bruma teklifi!

Aysal ile alakası yok.

Burası Türkiye abi. Türkiye standardlarının kat kat üstünde bir adam Bruma.

Senin elinde Onyekuru ve Garry gibi yetersiz adamlar var. Bunları izlerken resmen gözlerim kanıyor, salak salak adam içinden geçme çabaları fıttırıyor beni. Ikisini üstüste yatırıp top diye oynar Bruma.

Bruma gayet iyi bir oyuncu, senin derdin ne anlamadım MK.

sent via GSC

Gerçekten boş tartışıyoruz. Zaman kimi haklı çıkaracak bekleyip görelim. Sadece hızı var göz dolduruyor. Ndiaye için de çıldırmıştınız. Şimdi küfür ediyorsunuz adama!

Şunu hatırlatayım. Geçen sezon Garry'e herkes tapıyorken bugün neden topun ağzına koydunuz? Garry bu sene Galatasaray'da olmasaydı Bruma'ya şimdi gösterdiğiniz sevginin 10 katını gösterirdiniz. Tıpkı geçen sezon giden Ndiaye'ye gösterdiğiniz sevgi gibi. Bakın şimdi Ndiaye'nin nasıl döndüğünü gördük!

Bruma da bizden gittiğinde göze batmadan gitti. Yaptığı pas hataları, kötü şutlar hızıyla adam eksilttiği için göze batmıyordu. Bu yüzden tapıldığı derecede iyi biri olduğunu düşünmüyorum.

Şunu hatırlatayım. Geçen sezon Garry'e herkes tapıyorken bugün neden topun ağzına koydunuz? Garry bu sene Galatasaray'da olmasaydı Bruma'ya şimdi gösterdiğiniz sevginin 10 katını gösterirdiniz. Tıpkı geçen sezon giden Ndiaye'ye gösterdiğiniz sevgi gibi. Bakın şimdi Ndiaye'nin nasıl döndüğünü gördük!

Bruma da bizden gittiğinde göze batmadan gitti. Yaptığı pas hataları, kötü şutlar hızıyla adam eksilttiği için göze batmıyordu. Bu yüzden tapıldığı derecede iyi biri olduğunu düşünmüyorum.
ay cok banallll

Beyler adam ortaya kendi fikrini yazdı demediğiniz kalmadı. Haklı olduğu taraflar da var, bu kadar yüklenmeyin.

1-1 biten ve ondan fazla gol kaçırdığımız rize maçında canlı izlemiştim yeni gelmişti o sezon. Keita'yı falan da izlemişliğim vardır ama o akşam dedim ki bu eleman bir başka. Hızlı, seri adam gördük de bu farklı bir seviye. Bir de uzaklardan 2 tane şut yapıştırmıştı emre tilev misali "Allah'ım Messi mi?" diye düşünmeden edemedik.

Sonra sakatlandı devre arasında da hikayeden kiralamıştık yabancı sınırından dolayı yanlış hatırlamıyorsam. Bir daha da o performansa yaklaşamadı. Beşiktaş deplasmanındaki golünü ayrı tutalım. Terim'le doğru düzgün çalışma şansları olmadı yani. Garry satılır bruma kiralanırsa çok mantıklı iş yapmış oluruz. Ondan daha fazla maaş almaz, bonservis de yok. En azından Garry kadar oynar. Takıma, teknik direktöre, ülkeye uyumu gibi bir problem yok. Garry'den gelen parayla da stoper, santrafor falan alınır. Bence gayet iyi plan. Ama o kalacaksa hiç gerek yok. Geniş kadro iyidir ama maaş bütçemiz buna uygun değil.

Gerçekten boş tartışıyoruz. Zaman kimi haklı çıkaracak bekleyip görelim. Sadece hızı var göz dolduruyor. Ndiaye için de çıldırmıştınız. Şimdi küfür ediyorsunuz adama!

Beni genellemene dahil etmeden önce benim Ndiaye halkında geçen sene alındığında neler dediğimi bilseydin keşke.

Sadece hızı mı var? Yapma hocam be o kadar da değil. Adam rakiplerinin içinden geçiyordu burada hepimiz keyiften dört köşe oluyorduk. Bundesliga da bu sezon vasat bir performans sergilemesi onun bizim için pırlanta niteliğinde bir oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmiyor Mahirciğim.

Leipzig kanatsız sistemle oynuyor adamların kanatta oynattıkları oyuncular merkez odaklı adamlar zaten. Bu yüzden Bruma da etkisiz kalıyor adamı kanata salacaksın ki rakibi pert edecek.

sent via GSC

Hiç umurumda değil Kenancığım. Ndiaye konusunda haklı çıktığım gibi bu konuda da haklı çıkacağım. Eminim.

@Ercan Kinay ben Muğdat Çelik'i övmüyorum hocam. Eren'in olduğu yerde Muğdat'a mutlaka şans verilmeli diyorum.
Mahircigim sana özel seri viskilermden birini açayım kendine gel
Çok gergnsin Bruma nin ölüsü bu ligi sallar

Galatasaray Düşmanlarının .........

1-1 biten ve ondan fazla gol kaçırdığımız rize maçında canlı izlemiştim yeni gelmişti o sezon. Keita'yı falan da izlemişliğim vardır ama o akşam dedim ki bu eleman bir başka. Hızlı, seri adam gördük de bu farklı bir seviye. Bir de uzaklardan 2 tane şut yapıştırmıştı emre tilev misali "Allah'ım Messi mi?" diye düşünmeden edemedik.

Sonra sakatlandı devre arasında da hikayeden kiralamıştık yabancı sınırından dolayı yanlış hatırlamıyorsam. Bir daha da o performansa yaklaşamadı. Beşiktaş deplasmanındaki golünü ayrı tutalım. Terim'le doğru düzgün çalışma şansları olmadı yani. Garry satılır bruma kiralanırsa çok mantıklı iş yapmış oluruz. Ondan daha fazla maaş almaz, bonservis de yok. En azından Garry kadar oynar. Takıma, teknik direktöre, ülkeye uyumu gibi bir problem yok. Garry'den gelen parayla da stoper, santrafor falan alınır. Bence gayet iyi plan. Ama o kalacaksa hiç gerek yok. Geniş kadro iyidir ama maaş bütçemiz buna uygun değil.
Renktaş benim ilk ve tek Arena ya gittiğim maçtı o bahsettiğin maç. Bizim golü Engin atmıştı.

Sırf Bruma 3 tane mi ne 100%lük gol kaçırmıştı o maçta. Rakipleri affedersin maymun etmişti resmen.

sent via GSC

Renktaş benim ilk ve tek Arena ya gittiğim maçtı o bahsettiğin maç. Bizim golü Engin atmıştı.

Sırf Bruma 3 tane mi ne 100%lük gol kaçırmıştı o maçta. Rakipleri affedersin maymun etmişti resmen.

sent via GSC

Hahaha burada bana bundlesliganin icinden gecti diye savunanlar vardi, onlar burda mi ?

Baya icinden gecmis harbi bundlesliganin! :)

Gitmeden önceki sezon 2. Devresinde bu gerizekalı kendini gösterecem diye enaz 10 puan kaybettik unutmayın. Yoksa yeteneğine laf söyleyen yok. Ama o devre bir suru puan kaybettik bu bencilin yüzünden.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sırf yeteneği için stada gidilir Bruma için
Takım oyunu oynatmak hoca nin işi

Galatasaray Düşmanlarının .........

Üst Alt