Galatasaray'dan Ndiaye Bombası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Ndiaye Bombası!

badou-640.jpg

West Ham United ile adı sıklıkla anılan Badou Ndiaye hakkında ciddi bir iddia geldi. Slaven Bilic'in ısrarla istediği Senegalli orta saha için Galatasaray'ın da devrede olduğu iddia edildi.

İngiltere'nin önemli basın kuruluşlarından Sky Sports'un haberine göre sarı-kırmızılılar, 26 yaşındaki futbolcunun transferi için çalışıyor.

Ndiaye'nin ayrıca İngiltere Premier Lig'den Cyrstal Palace, Everton ve Newcastle United gibi kulüplerin radarında olduğu dile getirildi.

Geçtiğimiz sezon Osmanlıspor'da 42 resmi maç oynayan Ndiaye 7 gol attı ve 3 asist yaptı.

Fanatik

west ham neden alamadı acaba geçen haftaya kadar kesindi bu transfer para mevzusu olduğunu sanmıyorum west ham taraftarıda yeşil ışık yakmıştı ndiaye?

Geçen sene Serdar'ı almak yerine Ndiaye'ye 4 milyon euro verip alınsa muhteşem olurdu. Bu sene Osmanlı'nın istediği kadar etmez, Dursun Özbek tek orta saha yeterli olur deyip buna 8-9 milyon euro verip alırsa da şaşırmam.

Ben bu herifi büyük maçlar dışında çok izlemedim.İzlediğim maçlarda hızı muhteşem ama oyun aklı ve son vuruşları vasat geldi bana.

Dursun'un vereceği bonservisi de hesaba katarak iyi bir transfer olacağını düşünmüyorum Badou'nun.O kadar eksiğimiz varken Belhanda'nın yerine adam almak da mantıklı bir hamle olmaz.

Kimin söylediğini hatırlamıyorum ama televizyonda bir yorumcu,Badou'nun sezonun 2.yarısında düşüşte olduğunu,Adana maçı dışında skora katkısı olmadığını söylemişti(Altta da mevcut).Badou'yu daha iyi izleyen varsa bilgi verirse sevinirim.

AkGGGL.png

Üst Alt