Galatasaray’dan Nuri Şahin Harekatı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’dan Nuri Şahin Harekatı!

1255879_620x410.jpg

Sarı-kırmızılı yönetim, gurbetçi futbolcuyu Aslan yapmak için Alman kulübünün kapısını çaldı. Cimbom, Nuri’yi satın alma opsiyonu ile kiralamayı düşünüyor.

Transfer çalışmalarına devameden Galatasaray, devre arasında nabız yokladığı Nuri Şahin için yeni bir hamle daha yaptı. Sarı-kırmızılılar, geçen sezon Borussia Dortmund’da fazla süre alamayan ve yedek kulübesinemahkûmolan gurbetçioyuncu için görüşmelere başladı. Galatasaray yönetimi, Alman kulübüne 2018 Haziran ayında sözleşmesi sona erecek Nuri Şahin’i, satın alma opsiyonlu kiralama teklifini resmen sundu.

Borussia Dortmund’da Teknik Direktör Thomas Tuchel’in takıma gençleştirme operasyonu yapmasının ardından Nuri ile yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu nedenle Almanların, Cimbom’un teklifine olumlu yaklaştığı ve yıllık 2.6 milyon Euro alan başarılı orta saha oyuncusunu bedelsiz olarak kiralamayı kabul etmeye çok yakın olduğu belirtiliyor. Görüşmelerin pozitif şekilde sürdüğü ve önümüzdeki günlerde resmiyete döküleceği gelen haberler arasında.

NURİ ŞAHİN’İN KARİYERİ
Feyenoord: 28 maç 6 gol
Real Madrid: 10 maç 1 gol
Liverpool: 12 maç 3 gol
Dortmund: 230 maç 21 gol

AMK GAZETE / Galip ÖZTÜRK
Galatasaray'dan Nuri Şahin harekatı - AMK Spor

Nuri Şahin: "Herkes gibi benim de gönlümde bir takım yatıyor. Çocukken Galatasaray'lıydım.."

Nuru şahin Xelcukun yerine gelirse olabilir. DMC(A.Song/Mikel tarz) Transfer olarak yapılır ise Facia olur.

@Senfo10: Nuri Şahin için girişim ve çaba var. Bu arada ekstra not olsun, Nuri'nin menajeriyle Koray'ın menajeri aynı. Göreceğiz.

Illa alicaklar ise de 1 senelik kiralik gelsin, zaten tutarsa yine alabiliriz. Durduk yere 4 senelik sozlesmenin altina girmeye gerek yok. Gerci Selcukla yan yana oynayamaz. Selcuk varken de ne kadar gerekli orasi ayri. Onun yapacagi yedekligi de 5te 1i fiyatina Emre yapiyordu zaten.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Üst Alt