Galatasaray'dan Ryan Babel'e Servet - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Parasını falan bilmem de tam aradığımız adam babel özellikle lig için..

Gol katkısı yüksek,bitiriciği çok iyi,şutu var,pas oyununa yatkın,oyun aklı var sık sakatlanmaz...Beşiktaş'ta daha geçen sene şampiyonlar ligi'nde neler yaptıgını da biiyoruz.En önemli adamıydı Beşiktaş'ın hücumda..

Bu adamı istemeyenleri gerçekten anlamıyorum..Onyekuru gidecek zaten yerine hemen hazır adam işte..

Bir de bu adams rodriguez'den kötü diyen var onu hiç anlamadım..

Parasını falan bilmem de tam aradığımız adam babel özellikle lig için..

Gol katkısı yüksek,bitiriciği çok iyi,şutu var,pas oyununa yatkın,oyun aklı var sık sakatlanmaz...Beşiktaş'ta daha geçen sene şampiyonlar ligi'nde neler yaptıgını da biiyoruz.En önemli adamıydı Beşiktaş'ın hücumda..

Bu adamı istemeyenleri gerçekten anlamıyorum..Onyekuru gidecek zaten yerine hemen hazır adam işte..

Bir de bu adams rodriguez'den kötü diyen var onu hiç anlamadım..
Adam Hollanda milli takımın banko oyuncusu ayrıca son dönemlerde.
Zamanında Liverpool görmüş adam kötü olamaz. Bazı arkadaşlar bjk da veya daha önce kasımpaşada oynadığı için ön yargılı yaklaşım göstermiş olabilir.

Ligin net üstünde seviyesine ile bu adam.

Yaşı tartışılır işte belkide

Adam Hollanda milli takımın banko oyuncusu ayrıca son dönemlerde.
Zamanında Liverpool görmüş adam kötü olamaz. Bazı arkadaşlar bjk da veya daha önce kasımpaşada oynadığı için ön yargılı yaklaşım göstermiş olabilir.

Ligin net üstünde seviyesine ile bu adam.

Yaşı tartışılır işte belkide

Liverpoolu görmesi degil de Fulhamde oynadigi oyun bence alinmasi için en büyük argüman. Adam bu yasta ragmen o takimin en etkili oyunculardan biri oldu kisa zamanda.

Yoksa eski Fenerli Markovic de Liverpoolü görmüs bir adam. :)

Liverpoolu görmesi degil de Fulhamde oynadigi oyun bence alinmasi için en büyük argüman. Adam bu yasta ragmen o takimin en etkili oyunculardan biri oldu kisa zamanda.

Yoksa eski Fenerli Markovic de Liverpoolü görmüs bir adam. :)
Evet ama Babel gibi onbir oyuncusu olamadı o markovic denilen oyuncu.

Babel gittiği her takımda faydalı oynadı yanlış hatırlamıyorsam

Rodrigues ile ayni cümlede gecmesi bile babele hakaret.babel baya klas oyuncudur. Performans bazli sözleşme yapilirsa hayir demem. Ama yasindan dolayi onu yedekleyecek birinin de alinmasi lazim

Bu haber muhtemelen yalan da,

1.5 m EUR x 2 yıl
Maç başı bonus yok net bu şekilde olursa bence gayet mantıklı bir transfer olur.

Sene sonu baya bi salary cap açılıyor, Selçuk Sinan vs de gidince.

Mesela Sinan Gümüş yerine bu abimiz olsa opsiyon olarak müthiş olmaz mi?

Üst Alt