Galatasaray'dan Şampiyonluk Üstüne Şampiyonluk | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Şampiyonluk Üstüne Şampiyonluk

Her yaş aralığından 1 topçu istiyorum A takıma
17lerin iyileri 19a
19un iyileri 21e
21in iyileri as kadroya

seklinde revize etmek lazim. istisnalar elbette var. mustafa kapiyi bir kac mac haric hep u17de degerlendirmisiz. o ligde oynamasinin bir anlami yok artik. u19a alinmali. henüz 16 yasinda olsada u21'e bile arada yollanabilir diye düsünüyorum. artik bu topculari en verimli yaslarinda zorlamak lazim.

17lerin iyileri 19a
19un iyileri 21e
21in iyileri as kadroya

seklinde revize etmek lazim. istisnalar elbette var. mustafa kapiyi bir kac mac haric hep u17de degerlendirmisiz. o ligde oynamasinin bir anlami yok artik. u19a alinmali. henüz 16 yasinda olsada u21'e bile arada yollanabilir diye düsünüyorum. artik bu topculari en verimli yaslarinda zorlamak lazim.
Seneye U21 diye bir lig olmayacak yalnız.

o zaman bir cözüm bulmak lazim..
Çözüm 19-20 yaşındaki tüm topçuları kiraya göndermek. Sadece bizim için değil, bütün takımlar için. Zaten TFF de bunu amaçladı. Oyuncular 21 değil 19 yaşında başlasınlar profesyonel rekabete diye. Atıyorum Ahmet Sivri... Ya A takıma çıkar ya da gidip alt liglerde pişer. Aslında bence çok iyi oldu bu sistem. En kötü Galatasaray II yapar profesyonel liglerde mücadele veririz.

Üst Alt