Galatasaray'dan Sercan Sararer Sürprizi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Sercan Sararer Sürprizi

Takımda kanat yok Sneijder falan kanat oynuyor

O olmaz bu olmaz

Sonra Sneijder kanat oynuyor

Umut kanat oynuyor ya daha kötüsü ne olabilir

Umut bir adam geçebilir mi bire birde

Deplasman maçları oyunu açamıyoruz

Böyle yetenekli kanatlara ihtiyaç var

Bi ara Salih sağ önde oynamıştı

Ha takımda 2 tane Arda kalitesinde Türk kanat olur tamam gelmesin

Takımda Türk kanat yok

sararer mi yetenekli

heheh *sniff* ,aight.

allah belani versin eurosport..

ya hadi dogus holding ntv felan, basa fenerlileri getirir/ fener haberi yapar anlarim bir bakimada, internasyonal bir sirket olan eurosport'un turkiye bransinin basina fanatik fenerli herif getirmesi neyin kafasidir aga?

Sanki yeterince fenerli yok medyada.

Sercan Saraer almadığımıza sevinmiştim lütfen bu defteri tekrar açmayalım özellikle bu kadar düşmüşken değeri hiç gerek yok git Mehmet Ekici'yi al git Zambia'dan ismi bilinmedik birini al ama Sercan Saraer'i alma alıyosan Aydını yolla maaşta heralde 250bin € dan fazla verme.

Eğer ucuza alınacaksa ben karşı değilim bu adam Türkiye liginde olsaydı şimdi en az 10 milyon euro istiyor olurlardi

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zaminda bize gelmedi, bizi begenmedi bundesliga da patlama yaparim diye, gözden düsünce mi birden bire gelmek ister oldu? gelebilir ama bonservisi cok düsük bir rakamla gelecekse ve alacagi para da 500bin gecmiyecekse

500 bin avro veya altı bir meblag ile gelecekse olabilir,Avcı döneminde ilk maclarda gayet etkili bir performans ortaya koyuyordu sonra rezil rüsva bir hale dönüstü,Terim'in de kafasındaki elemanlardan biri ayrıca,yaz kampına götürecek bu elemanı..

Pek iyi bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum, biraz Kazım Kazım stili bir oyuncu, ama Olcan'dan iyi oyuncu.

İnşallah buradaki Olcan hayranları izlemiştir bugünkü maçını.

Üst Alt