Galatasaray'dan Sert Açıklama! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dün Serdar Ali Çelikler Muslera ve Maicon maç satıp Tudor'u yollattı dedi. Acaba onun için mi ? Aklıma başka bir şey gelmiyor
Konu aynen bu ancak
Neden hukuki haklarımız saklı kalıyor?

Neden hemen dava açmıyoruz?
Bu Heriflere daca açıp susturmazsan daha fazla üstüne gelirler.
Hatta söylediklerini kabul etmiş olursun.
Aç hepsine milyonluk dava bak bakalım bir daha ağızlarına alabiliyorlar mı

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Bu yazilanlara serefsizlik filan diyoruz ama ben forumda da cok kez bazi oyuncularin kasten oynamayip hoca sabote ettiginin yazildigini okudum

yani biz soyleyince hakli bir tesbit , baskasi yapinca dava acilacak serefsizlik mi oluyor ?

Bu yazilanlara serefsizlik filan diyoruz ama ben forumda da cok kez bazi oyuncularin kasten oynamayip hoca sabote ettiginin yazildigini okudum

yani biz soyleyince hakli bir tesbit , baskasi yapinca dava acilacak serefsizlik mi oluyor ?

Taraftar forumunda yazılanlarla ulusal kanalda söylenenleri aynı kefeye koyuyorsanız evet. Burada maç anında, mağlubiyet siniriyle neler neler yazılıyor. Kimse otorite de değil kamuoyuna karşı bir sorumluluğu da yok. Ekrana çıkanların böyle bir sorumluluğu var ama.

Bu açıklamayı yapmak için gündemin bu kadar dolu olduğu bir günü mü seçtiniz? Cidden şaka gibisiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Taraftar forumunda yazılanlarla ulusal kanalda söylenenleri aynı kefeye koyuyorsanız evet. Burada maç anında, mağlubiyet siniriyle neler neler yazılıyor. Kimse otorite de değil kamuoyuna karşı bir sorumluluğu da yok. Ekrana çıkanların böyle bir sorumluluğu var ama.

Ayni degil de , bizim bir fikrimiz olunca onu dogru kabul edip istedigimiz gibi dillendiriyoruz , aslinda adeta ayni duygulara ulke sathinda basin tercuman olunca onlar serefsiz oluyor

bana adil gelmiyor .. dogruya dogru

Ayni degil de , bizim bir fikrimiz olunca onu dogru kabul edip istedigimiz gibi dillendiriyoruz , aslinda adeta ayni duygulara ulke sathinda basin tercuman olunca onlar serefsiz oluyor

bana adil gelmiyor .. dogruya dogru

Burada taraftar yani biz bize söylemek başka medyada söyleyen ise bam başka bir durum.
Medya bizi karıştırma düşüncesi hakim taraftarda üstelik zaten psikolojik anlamda.

5277101.jpg

Galatasaray Spor Kulübü'nden flaş bir açıklama yayınlandı.

İşte Galatasaray'dan yapılan açıklama:

Galatasaray Spor Kulübü yarıştığı her dalda başarı çıtasını en yükseğe koymuş ancak bazı zihniyetlerin aksine ‘başarı yolunda her şey mubahtır’ anlayışını değil, bu uğurda bünyesinde spor kültürünü ve ahlakını en üst seviyede temel edinmiş, profesyonel anlayıştaki sporcularla tüm kulvarlarda zirveyi hedeflemiştir.

Üzülerek görüyoruz ki Galatasaray’ın hedeflediği başarılara ulaşmasından korkanlar ve bu yolda saha dışı oyunları oynamayı alışkanlık haline getirmiş olanlar; medya piyonları aracılığıyla Galatasaray Spor Kulübü oyuncularını karalamaya ve kendi kirli zihinlerindeki oyunlara sporcularımızı alet etmeye başlamışlardır.

Demokrasilerde eleştiri ve yorum hakkı, insanların onur ve şereflerine saldırma hakkı değildir. Galatasaray’ın kırmızı çizgisi olan ahlaki değerlerine laf edenler ve bu tarz oyunları oynamayı seçenler ile onların işbirlikçileri, maalesef dost meclislerinde senaryolarını yazdıkları yalanlara kendileri inanmaya başlamışlardır. Bu sebeple; kirli zihinlerindeki oyunlarda Galatasaray’ımızın sporcularının isimlerini duyum adı altında yalan ve uydurma haber/yorumlarla anmamaları konusunda son kez uyarır, buna alet olan şahıs, kurum, kuruluşlara karşı tüm hukuki haklarımızın saklı kaldığını kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.

Fanatik

Üst Alt