Galatasaray’dan Üç Yıldıza 17.5 Milyon Euro - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’dan Üç Yıldıza 17.5 Milyon Euro

Gomis çöpüylen olmaz
2.5 bonservisle 3.5 yıllık vericekler birde

atın fava
Ligue 1 de 20 gol atan adama cop diyen çarpılır abartmayin Ronaldo mu gelsin,ayrica bu bedel normal

Gomis e ovgulere hazir olun bence,Belhanda da cok is yapacak ama pahali tabi katiliyorum

Yine de is yapsin parasi umurumda olmaz muhasabeci degilim

Son olarak dursun abv

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Ligue 1 de 20 gol atan adama cop diyen çarpılır abartmayin Ronaldo mu gelsin,ayrica bu bedel normal

marsilyanın geçen seneki ofans hattına bak rtaş burağı koy oda atar 20 tane.

iyi olsa Marsilya kaptanı yaptığı adamı niye almasın?

thauvin , sanson, payet, maxime lopez, cabella
beklerden biri evra

Yazdığım adamların yaptığı minimal asist 5.

belhanda transferi komisyon kokuyor. hicbir mantıklı acıklaması yok.

maicon tek basına yetmez. maicon-acerbi-muslera hattı ise gol yemez.

929fd0199080a45e999b380d33e2d667.jpg

Büyük Başkan

GSC App VIP Edition 1.0 ™

Belhanda'ya o paralar çok bilmiyorum umarım medya yanılır 4-5 Milyon € olur maliyeti , Maicon + Acerbi'ye ise 12-13 Milyon € harcanır ve değer. Ben Chiriches'i istiyorum Acerbi ile Serie A'dan iki stoper. Maliyeti de Maicon'dan az olur ve Acerbi ile birbirlerini tamamlarlar. Imbula biran önce imza attırılması gereken isim birde.

Galatasaray yönetimi hem taraftarı manipule ediyor hem de gereksiz bir transfer çılgınlığı yaratıyor.

Geçen sezon almadığımız 8 numara stefan johansen 2,5 milyon eu'ya gitti fulham'a. yazık.
8 milyon yazdıkları belhanda bu takımın kale ile birlikte transfer istemeyen tek mevkisinde oynuyor. adamın kanat performansları son derece yetersiz.
gomis ise önümüzdeki sezon 32. yaşını yaşayacak bir futbolcu için aşırı pahalı. evet piyasası bu olabilir adamın ancak değerini bu kadar bulmuş bir oyuncu yerine henüz değerini bulmamış oyunculara yönelmek gerek transfer politikası olarak.
defans içinse bişey demiyorum. tamamen mental yetenekler ön planda olduğu için bu mevkideki oyuncuya harcanacak para 5-6 milyon eu civarındaysa normal. defansta genç yetenek değil tecrübeye ve oturaklı bir oyuncuya ihtiyacımız var.

ha para harcarsın. imbula'ya mesela 8 milyon eu verilir. çünkü piyasası çok yukarıları görmüş ve her zaman da bu paralara elden çıkarabileceğin bir isim.
ama galatasaray yeni takım kuruyorsa bu günü değil geleceği de düşünmeli. zira yüksek maliyetli oyuncuları alabildiğimiz transfer sezonlarını anca 5-6 senede bir görüyoruz. o halde bu sezonlarda uzun vadeli hizmet edecek isimleri bulup sonraki sezonlarda da araya ihtiyaç duyulan 1-2 ismi serpiştirmek gerek. genç yetenekleri bu dönemlerde oturmuş iskeleti ve sistemi olan takımlara monte etmek gerek. değerini bulan oyuncuların yerine isimler aramak gerek.

gomis'ten 3 sezon iyi verim aldın diyelim... 3 sezon sonra galatasaray'ın forvet oyuncusuna 15 milyon eu harcayacak lüksü olacak mı? yoksa bu sezon belhanda'ya verilecek parayla bir genç yeteneğin bonservisine para harcayıp 5 senelik kontrat imzalattıktan sonra 3 sezon faydalanıp sonra aldığında fazlaya satmak mı galatasaray'ı ileriye taşıyacak.

her sene şampiyon olmak zorunda değilsin fakat gelir gider dengeni her sezon sağlamak zorundasın.
5-10 sene sonra tekrar borç batağına saplanmak istemiyorsak atletico madrid'in ve dordmund'un bile uyguladığı bu stratejileri uygulamak zorundayız. aksi taktirde çağa ayak uyduramayız.

marsilyanın geçen seneki ofans hattına bak rtaş burağı koy oda atar 20 tane.

iyi olsa Marsilya kaptanı yaptığı adamı niye almasın?

thauvin , sanson, payet, maxime lopez, cabella
beklerden biri evra

Yazdığım adamların yaptığı minimal asist 5.
Tamam bir nebze katılıyorum ayrica Burak ta Allah var az atmadi ama eleştirilen yani zaten gol atmasi degildi ama Gomis kucumsenecek bir oyuncu degil

Üst Alt