Galatasaray'dan Volkan Şen için yeni teklif


# Volkan ŞenYeni stadına geçmek için gün sayarken kadrosunu birbirinden önemli isimlerle güçlendiren Galatasaray, iç transferde de büyük bomba patlatmakta kararlı...

fft1mm1304531.jpgDaha önce adı hem Fenerbahçe hem de Beşiktaş ile anılan Bursaspor’un yıldızı Volkan Şen, Aslan’ın son gözdesi. Genç oyuncu için bizzat Başkan Adnan Polat’ın, Timsahlar’ın patronu İbrahim Yazıcı ile görüşeceği öğrenildi. Galatasaray’ın Volkan için Bursaspor’a 1 yıl içinde tamamı ödenmek üzere 4 milyon Euro teklif edeceği edinilen bilgiler arasında.

Fanatik
 
Cevap: Volkan Şen'e 4 milyon Eurokazım,pino,kewell,arda,culio 5 tane kanat oyuncumuz var.bu elamanın alınma ihtimali sizce kaç?
 
Cevap: Volkan Şen'e 4 milyon EuroVolkan'ın gelebileceği tek takım GS idi İstanbul kulüpleri içinde, artık bu ihtimalde tamamen ortadan kalktı. Volkan'ın elde kalmasından korkan Bursa'nın sözde uyanık yöneticilerin gündem yaratma çabası bunlar.Volkan ancak Anadolu kulüplerine gider bundan böyle, o da çerez parasına.
 
Cevap: Volkan Şen'e 4 milyon EuroNe bitmek bilmeyen bir görüşmeymiş bu İbrahim Yazıcı-Adnan Polat görüşmesi bir bitmek bilmedi.Ayrıca Fanatik :confused:
 
Cevap: Volkan Şen'e 4 milyon EuroÇok boş bir topçu.Kazım bile daha iyi bundan.Bence 1-2 sene sonra Bursa'nın elinde patlar.
 
Cevap: Volkan Şen'e 4 milyon EuroDaha öncelikli ihtiyaçlarımız varken hala kanat oyuncusu almak nedir? Yoksa maçlara 2'den fazla kanat oyuncusuyla çıkacağız da, benim mi haberim yok? :eek:
 
Cevap: Volkan Şen'e 4 milyon Euro4 milyon € iyi rakam. Çok değil. Ülke de bazı şeyler değişti artık. Bunu görmeniz lazım :)
 
Cevap: Volkan Şen'e 4 milyon EuroKazim daha iyi, hem kanatlarda Arda ve Pino'da var. Bize orta saha ya da forvet lagzim :S
 
Cevap: Volkan Şen'e 4 milyon Eurovolkana 4 m euro istemiyorlar telif 4 m euro deniliyor ve volkanı o fiyata vermezler çok daha fazlasını isterler .
 
Cevap: Volkan Şen'e 4 milyon Euro1 sene içinde 4 milyon euro :eek: Volkan eder mi etmez mi bişey diyemiycem ama Aklıma hep A.Sezgin masa başında pazarlık yaparken geliyor :eek:
 
Üst Alt