Galatasaray'dan Volkan Şen için yeni teklif - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Volkan Şen için yeni teklif

Cevap: # Volkan Şen

Son maçta yine kadro dışı bırakıldı.Volkan ın değeri git gide düşüyor,bu sorunlar devam ederse(ki ara ara edecek gibi) sezon sonu iyice fiyatı dibe vurur.O zaman da alırız,ben çok karşı çıkmam Volkan'a.Duygusal olarak bakmayan herkes sağ kanatta Volkan ın Pino yu katlayabileceğini görür zaten.

Kazımdan sonra buna gerek kalmadı bence. Egerki forvette alınacaksa Pino + Kazım var orada. Hatta Sabri bile oynuyor.

bursa bu oyuncuyu satıcak ben bursalıyım bu oyuncu bursada kafasını bitirdi amacı istanbula gelip gecelere akmak zaten beyin olarak da gitmek istiyo sanırım miller geldi bunu bize iyi fiyata satarlar

Çok iyi adam Volkan. Ama şimdi gereksiz olur. Sezon sonu Arda gider, Kewell'la sözleşme yenilenmez falan. O zaman alınır.

Zaten Bursaspor da Galatasaray sezon sonunda alsın diye bekliyordu. Arkadaşım bakkaldan ciklet mi alıyoruz. Adama şimdiden biçilen fiyat 5-6 milyon Euro. Ligin ikinci yarısında olaki iyi bir performans gösterirse,Bursa ilk ikiye falan girerse düşünemiyorum isteyecekleri parayı. Şimdi alma şansımız varsa şimdi alınmalı.Kadro derinliği olur kötü mü? Takıma alışır,şehre alışır.

Zaten Bursaspor da Galatasaray sezon sonunda alsın diye bekliyordu. Arkadaşım bakkaldan ciklet mi alıyoruz. Adama şimdiden biçilen fiyat 5-6 milyon Euro. Ligin ikinci yarısında olaki iyi bir performans gösterirse,Bursa ilk ikiye falan girerse düşünemiyorum isteyecekleri parayı. Şimdi alma şansımız varsa şimdi alınmalı.Kadro derinliği olur kötü mü? Takıma alışır,şehre alışır.

Tamam usta alalım.

Üst Alt