Galatasaray'ı izliyor


İtalyan çalıştırıcının, sarı-kırmızılı ekibin maçlarını izlediği ve gelecek hafta yanıt vereceği ifade edildi.Hagi ile bağlarını koparmaya hazırlanan Galatasaray'da bir yandan da hoca arayışları devam ederken, sarı-kırmızılı takımın Claudio Ranieri ile yakından ilgilendiği belirtildi. Kötü gidişatın ardından İtalyan hoca ile temasa geçen sarı-kırmızılı ekibin teklifte bulunduğu ve Galatasaray'ın maç DVD'lerini alan Ranieri'nin gelecek hafta yanıtını bildireceği öğrenildi. 59 yaşındaki çalıştırıcı, Roma'nın 3-0 öne geçtiği maçta Genoa'ya 4-3 mağlup olunca istifa etmek zorunda kalmıştı.ZİCO, LİPPİ VE DAUM DA VARUzun soluklu sözleşme isteyen ve Fenerbahçe karşısında mağlubiyet alınması halinde sezon bitmeden takımın başına dahi geçebileceği belirtilen Ranieri, Roma'nın yanı sıra Juventus, Parma, Chelsea, Atletico Madrid, Valencia, Fiorentina gibi dev takımları çalıştırdı. Öte yandan Terim, Abdullah Avcı, Zico, Lucescu, Daum, Lippi, Benitez gibi isimler de Galatasaray ile anılmaya devam ediyor.Şevket Arslan-fotomac
 
Cevap: Galatasaray'ı izliyorİtalyan çalıştırıcının, sarı-kırmızılı ekibin maçlarını izlediği ve gelecek hafta yanıt vereceği ifade edildi.Hagi ile bağlarını koparmaya hazırlanan Galatasaray'da bir yandan da hoca arayışları devam ederken, sarı-kırmızılı takımın Claudio Ranieri ile yakından ilgilendiği belirtildi. Kötü gidişatın ardından İtalyan hoca ile temasa geçen sarı-kırmızılı ekibin teklifte bulunduğu ve Galatasaray'ın maç DVD'lerini alan Ranieri'nin gelecek hafta yanıtını bildireceği öğrenildi. 59 yaşındaki çalıştırıcı, Roma'nın 3-0 öne geçtiği maçta Genoa'ya 4-3 mağlup olunca istifa etmek zorunda kalmıştı.ZİCO, LİPPİ VE DAUM DA VARUzun soluklu sözleşme isteyen ve Fenerbahçe karşısında mağlubiyet alınması halinde sezon bitmeden takımın başına dahi geçebileceği belirtilen Ranieri, Roma'nın yanı sıra Juventus, Parma, Chelsea, Atletico Madrid, Valencia, Fiorentina gibi dev takımları çalıştırdı. Öte yandan Terim, Abdullah Avcı, Zico, Lucescu, Daum, Lippi, Benitez gibi isimler de Galatasaray ile anılmaya devam ediyor.Şevket Arslan-fotomac

Yerliden yanayım. Ama illa yabancı diye direteceklerse ben Lippi'yi kesin isterim. Onun dışında Zico'ymuş, Daum'muş, Benitez'miş hepsi fos benim için. Raıjkaard'ın yarısı etmezler. Lucescu hayalimizdir ve öyle kalacaktır. Terim ve Abdullah Avcı'ya kapımız her zaman açıktır.
 
Cevap: Galatasaray'ı izliyorYok yok Benitez 20 tane Rijkaard eder !!!!!!!Rijkaard 30 tane Benitez eder. Düşünsene her yer Benitez. Abi tamam Benitez iyi TD olabilir ama Türkiye'de hayatta çalışamaz abi o adam. Bana öyle geliyor. Bence buzdolabı gibi adam ve kalite olmadan yapamıyor. Teknik direktör dediğin Lucescu gibi olacak abi. Ortadan ikiye kessen iki tane TD çıkar.
 
Cevap: Galatasaray'ı izliyorRijkaard 30 tane Benitez eder. Düşünsene her yer Benitez. Abi tamam Benitez iyi TD olabilir ama Türkiye'de hayatta çalışamaz abi o adam. Bana öyle geliyor. Bence buzdolabı gibi adam ve kalite olmadan yapamıyor. Teknik direktör dediğin Lucescu gibi olacak abi. Ortadan ikiye kessen iki tane TD çıkar.:DBen Benitez'i severim reis. Turkiye'de basarili olur mu bilemem ama kalender teknik direktordur. Luce'ye lafimiz yok tabii.
 
Cevap: Galatasaray'ı izliyorBenitez'in hakkını yemesin kimse , son 1.5-2 sezonda işler istediği gibi gitmemiş olabilir ancak çok büyük adamdır Benitez.

12 ay içerisinde Şampiyonlar Ligi , UEFA Kupası ve Süper Kupa'yı teker teker toplamıştır , hem de 2 farklı takımla.

Bunun dışında 2 sezon üst üste dünyada yılın en iyi teknik direktörü seçilmiştir.

FA Cup'tan La Liga'ya , Fifa Club World Cup'tan 2 farklı takımı 2.ligden La Liga'ya taşımaya kadar çeşit çeşit başarıları da vardır.

Benitez sadece iyi adamlarla başarılı olur demek kesinlikle yanlış olur. Zaten çok iyi bir taktik adamı herşeyden önce.
 
Cevap: Galatasaray'ı izliyorBirde şu var ki, bu haber külliyen yalan. Adnan Polat mali genel kurul olmadan TD getirmez. Mali genel kurulda ibra edilmememe ihtimali var çünkü. Mali genel kuruldan sonra, seçim kararı alması gerekiyor. Çünkü seçim kararı almazsa Mehmet Helvacı ve iki arkadaşından yoksun olarak yani 3 kişi eksik çalışacak. Bu zor bir durum. Ama bana öyle geliyor ki, Adnan Polat inadım inat diretecek ve seçim kararı almayacak. Hatta Helvacı zamanla Adnan Polat'ı yıkamayacağını anlayacak ve kendisi istifa edecek. Bence Seçim kararı almalı ve yeni başkan ya da yönetim gelmeli. 3 kişi eksik çalışmak Galatasaray'a zarar veriyor. Ya da Helvacı istifa etmeli, Polat yeni adamlar almalı yönetime. Millet kendi inadı yüzünden kulübe zarar veriyor. Olan bizlere oluyor.
 
Cevap: Galatasaray'ı izliyorLan adam Valencia'yla 2 kere ligi kazandi, Liverpool'la iki kere CL finaline cikti. :asd:Sizin bu Rijkaard askiniz beni oldurecek. Rijkaard da Rijkaard :asd: Birakin artik su adamin pesini
 
Cevap: Galatasaray'ı izliyorBenitez'in hakkını yemesin kimse , son 1.5-2 sezonda işler istediği gibi gitmemiş olabilir ancak çok büyük adamdır Benitez.

12 ay içerisinde Şampiyonlar Ligi , UEFA Kupası ve Süper Kupa'yı teker teker toplamıştır , hem de 2 farklı takımla.

Bunun dışında 2 sezon üst üste dünyada yılın en iyi teknik direktörü seçilmiştir.

FA Cup'tan La Liga'ya , Fifa Club World Cup'tan 2 farklı takımı 2.ligden La Liga'ya taşımaya kadar çeşit çeşit başarıları da vardır.

Benitez sadece iyi adamlarla başarılı olur demek kesinlikle yanlış olur. Zaten çok iyi bir taktik adamı herşeyden önce.Doğru söylüyor olabilirsin. Açıkçası ben o kadar incelemedim Benitez'i fakat İnter'deki bence son derece başarısız deneyimi beni etkilemiş sanırım.
 
Cevap: Galatasaray'ı izliyorLan adam Valencia'yla 2 kere ligi kazandi, Liverpool'la iki kere CL finaline cikti. :asd:Sizin bu Rijkaard askiniz beni oldurecek. Rijkaard da Rijkaard :asd: Birakin artik su adamin pesiniKardeş eğer bana söylüyorsan ben Rijkaard aşığı falan değilim. Sadece ikisi de isim ve yabancı TD olduğu için Rijkaard'ı örnek verdim. O na bakarsan bence ikisini toplasan bir Lucescu hatta yarım Lucescu etmez. TD dediğin her takımla başarıyı zorlayabilen ve pes etmeyen adamdır. O da Lucescu'dur
 
Üst Alt