"Galatasaray'ı sevindirdik" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Galatasaray'ı sevindirdik"

volkan600_DD40Z.jpg

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, yine bir beraberlikle karşı tarafı sevindirdiklerini belirtti.

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray ile 0-0 berabere kaldıkları karşılaşmanın ardından,

''Yine bir beraberlikle karşı tarafı sevindirdik'' dedi.

Volkan Demirel, Lig Tv'ye yaptığı açıklamada, karşılaşmada takım olarak iyi oynamadıklarını kaydetti.

Galip gelmeleri gerektiğini, ancak bunu başaramadıklarını belirten Volkan Demirel, ''Geçmiş derbilere baktığımızda da böyle bir skor olmaması gerekiyordu. Yine bir beraberlikle karşı tarafı sevindirdik. Kadıköy'de galip gelmemiz lazımdı. Bazen düşündüklerimizi, hissettiklerimizi sahaya yansıtamıyoruz'' şeklinde konuştu.

YOBO: HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADIK

Fenerbahçe'nin Nijeryalı savunma oyuncusu Joseph Michael Yobo, 0-0 berabere biten Galatasaray karşılaşmanın skorunun kendilerini mutlu etmediğini belirterek, ''Hayal kırıklığı yaşadık'' dedi.

Yobo, karşılaşmanın ardından Lig TV'ye yaptığı açıklamada, ilk kez Fenerbahçe formasıyla bir Galatasaray ile derbiye çıktığını kaydederek, ''Benim için unutulmaz bir andı. Fenerbahçe formasıyla güzel duygular yaşadım. Benim için sıradan bir maç değildi'' şeklinde konuştu.

Karşılaşmaya mutlaka kazanmak için çıktıklarını ifade eden Yobo, ''Bugün evimizde hayal kırıklığı yaşadık. Hem ben hem diğer takım arkadaşlarım sonuçtan memnun değiliz. Ancak sonuçta bir derbi. Sonuç hiç bir zaman kestirilemiyor'' dedi.

Cevap: "Galatasaray'ı sevindirdik"

Git evinde zencilerle apaçi dansı yap. Birde küpe takmış, ulan yakışsa bir şey demeyeceğim.

Bjk macindan sonrada buna benzer seyler demisti. Fazla takilmamak lazim, kameralar karsisinda kaba dayilik yapmis ve IQsi 0 olan bir adama.

TT Arena'da seni Nonda'yla Yobo'nun sevindiremediği kadar sevindireceğiz, mutluluktan havalara uçacaksın, rahat ol sen :lol:

Son anda 1 puanı kazandınız asıl sevinen siz olmalısınız volki.

Ne oldu arkanla top tutamadın bu maçta ?

Tribünde 50 bin taraftarı sahada da sizi susturduk.

Ezdik geçtik resmen hala konuşuyorsunuz.

Ben Fenerbahçe'nin net pozisyonunu görmedim şahsen.

Volkan'ın açıklamalarının hemen altında Yobo'nun açıklamaları var. Tesadüf müdür acaba? :asd:

Tam bir salaksın Volki dua edeceğine 1 puana aptalca acıklamalar yapıyorsun.

Üst Alt