Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Galatasarayımız ile Renkdaş Takımlar

Türk futbol tarihinin önemli mihenk taşlarından ve İzmir temsilcisi Kulüplerinden birisi olan Göztepe.

Kalecilerinden rahmetli Ali Artuner, rahmetli Gürsel Aksel, Fevzi Zemzem, Çağlayan, Nevzat Güzelırmak 'lı Kadrosu​

Cevap: Galatasarayımız ile Renkdaş Takımlar

Anadolumuz'un güzide takımlarından Kayserispor 'da Sarı-kırmızı renklerin hayranı

Çökenlerden soldan 4. sıradaki sarışın futbolcu Galatasarayımızda 'da bir dönem futbol oynayan önemli orta saha oyuncularından biri olan Evren'in babası Osman Nuri 'de Kayserispor'un efsane futbolcularındandı.​

İzmir-Kemalpaşa Sütçüler Futbol Takımı'da Sarı-Kırmızı renklere gönül verenlerden​

Edip abi diğer renktaş yabancı takımları da paylaşırsan sevinirim. Birde tribün dostluğumuz olan takımları. Çok şey mi istiyorum?:)

İzmir'in güzide kulüplerinden Tirespor 'da renkdaş Kulüplerden​

Edip abi diğer renktaş yabancı takımları da paylaşırsan sevinirim. Birde tribün dostluğumuz olan takımları. Çok şey mi istiyorum?:)

Valla sizlerde eklerseniz güzel bir topik olur. Belki bu vesile ile üye sayımız bile artabilir :) diye düşünüyorum.

Sevgiyle kalın.

Parçalının aşıklarından İzmir-Bayındırspor​

İtalya US Lecce.

Geçen sezon çıktığı Serie A'yı 20. sırada bitirerek tekrar Serie B'ye düşmüştür.

Liglerimizin Kaysısı Malatyaspor'da Sarı-Kırmızı renklerin sevdalısı​

Kürşat'cım desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ümit ediyorum ki destekler ile güzel bir arşiv olacak.

Sevgiyle kal.

Avrupa'ya açılan penceremiz Edirnespor 'da Sarı-Kırmızı renklerin sevdalısı​

Aydın İlimizin Atça Belediyespor'u da Sarı-kırmızılı renklere gönül verenlerden​

Üst Alt