Galatasarayımız ile Renkdaş Takımlar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasarayımız ile Renkdaş Takımlar

goztepe1968.jpg

Türk futbol tarihinin önemli mihenk taşlarından ve İzmir temsilcisi Kulüplerinden birisi olan Göztepe.

Kalecilerinden rahmetli Ali Artuner, rahmetli Gürsel Aksel, Fevzi Zemzem, Çağlayan, Nevzat Güzelırmak 'lı Kadrosu​

Cevap: Galatasarayımız ile Renkdaş Takımlar

kayserspor1974.jpg

Anadolumuz'un güzide takımlarından Kayserispor 'da Sarı-kırmızı renklerin hayranı

Çökenlerden soldan 4. sıradaki sarışın futbolcu Galatasarayımızda 'da bir dönem futbol oynayan önemli orta saha oyuncularından biri olan Evren'in babası Osman Nuri 'de Kayserispor'un efsane futbolcularındandı.​

sutculersporgs.jpg

İzmir-Kemalpaşa Sütçüler Futbol Takımı'da Sarı-Kırmızı renklere gönül verenlerden​

Edip abi diğer renktaş yabancı takımları da paylaşırsan sevinirim. Birde tribün dostluğumuz olan takımları. Çok şey mi istiyorum?:)

tirespor.jpg

İzmir'in güzide kulüplerinden Tirespor 'da renkdaş Kulüplerden​

Edip abi diğer renktaş yabancı takımları da paylaşırsan sevinirim. Birde tribün dostluğumuz olan takımları. Çok şey mi istiyorum?:)

Valla sizlerde eklerseniz güzel bir topik olur. Belki bu vesile ile üye sayımız bile artabilir :) diye düşünüyorum.

Sevgiyle kalın.

bayndrspor.jpg

Parçalının aşıklarından İzmir-Bayındırspor​

İtalya US Lecce.

Geçen sezon çıktığı Serie A'yı 20. sırada bitirerek tekrar Serie B'ye düşmüştür.

10nbb7d.jpg

yeaz8.jpg

malatyaspor1974.jpg

Liglerimizin Kaysısı Malatyaspor'da Sarı-Kırmızı renklerin sevdalısı​

Kürşat'cım desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ümit ediyorum ki destekler ile güzel bir arşiv olacak.

Sevgiyle kal.

edirnespoooor.jpg

Avrupa'ya açılan penceremiz Edirnespor 'da Sarı-Kırmızı renklerin sevdalısı​

arcabelediyespor.jpg

Aydın İlimizin Atça Belediyespor'u da Sarı-kırmızılı renklere gönül verenlerden​

Üst Alt