Haber - Galatasaray'ın 10 Gün İçinde 100 Milyon TL Bulması Gerekiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Galatasaray'ın 10 Gün İçinde 100 Milyon TL Bulması Gerekiyor!

1464342620651.jpg

Galatasaray’da seçilecek olan yeni yönetimi ciddi bir mali yük bekliyor. 20 Ocak'ta göreve gelecek olan başkan ve kurmayları, 10 gün içinde birçok ayrı kalemde finansal yükümlülüğü yerine getirmek zorunda.

Galatasaray'da 20 Ocak'ta gerçekleşecek Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'da seçilecek başkan ve yönetimi mali olarak zorlu bir başlangıç bekliyor.

Sabah'tan Mehmet Özcan'ın haberine göre Sarı-kırmızılı kulübün Ocak ayı içerisinde kasasından 100 milyon TL sıcak para çıkarması gerektiği ortaya çıktı.

Sporcu alacaklarından banka faizlerine kadar birçok kalemde ödeme yapması gereken sarı-kırmızılı kulüpte, 20 Ocak'ta seçimi kazanacak yeni yönetim 10 gün içinde 100 milyon TL'lik finansal yükümlülüğü yerine getirmek zorunda.

Başkan Dursun Özbek geçen hafta, "Her kim başkan ya da yönetim kurulu olarak seçime girecekse kapımız açık. Gelsinler, Galatasaray'ı bütün şeffaflığıyla onların önüne koyalım'' diyerek içinde bulundukları mali tablo ile ilgili önemli ipuçları vermişti.

Kulübe bugüne kadar 22 milyon Euro'ya yakın kasa kolaylığı sağlayan Özbek'in 100 milyon TL üzerinde banka kredisinin altında şahsi imzası ve kefaleti bulunuyor.

Bankalar sırada bekliyor. Borcu ödemek için borçlanacaksın. Ahmet, Mehmet, Duygun, Dursun farketmez. Gidip o krediyi alacaksın; seve seve!!

milli piyango bir cimbomluya çıksa bile kurtaramıyoruz he

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu yük Dursunu beklemiyormu sanki?
Her seçim öncesi yapılan klasik haber.
Muhtemelen mevcut başkanın kalemşörleri tarafından yapılıyor.

Yazdım yazdım sildim.
Yemeyecem myc yemeyecem.

Gscimbom Mobile

Bu yük Dursunu beklemiyormu sanki?
Her seçim öncesi yapılan klasik haber.
Muhtemelen mevcut başkanın kalemşörleri tarafından yapılıyor.

Yazdım yazdım sildim.
Yemeyecem myc yemeyecem.

Gscimbom Mobile

edit: yanlış oldu

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Albayrak,Sabancı ve Aysallar kadar zengin bir adam değil.Yönetimde yer alsın almasın hep de destek vermiştir bir şekilde.Onu dışarda tutalım.

Albayrakların deplasmana otobüs tahsis ederken bile ücretlerini aldığı söyleniyor. Bilgin var mı konu hakkında. Ya da bugüne kadar ne yardım yapmış bu kulübe mali açıdan? Biliyorsan paylaş. A.A için hoş şeyler söylenmiyor maddi konular ile ilgili.

Albayrakların deplasmana otobüs tahsis ederken bile ücretlerini aldığı söyleniyor. Bilgin var mı konu hakkında. Ya da bugüne kadar ne yardım yapmış bu kulübe mali açıdan? Biliyorsan paylaş. A.A için hoş şeyler söylenmiyor maddi konular ile ilgili.

Yanlış alıntı olabilirmi?
Pek bir bilgim yok ama bir dönem yönetime giremeyince ertesi sabah bütün otobüslerini çekmişti diye hatırlıyorum.
Hatta bir fotosu vardı kaldırımda ağlıyordu yönetime almadılar diye.

Gscimbom Mobile

Albayrak'ı hiç sevmem... Galatasaray gibi bir kulüpte bu profilde de bir yöneticinin yeri yoktur. Ama adam çok kere cebinden ödediğini kendi ağzından değil, ödeyenler tarafından beyan edildi. Melo söyledi, Ataman söyledi... O konuda sıkıntı yok. Otobüs konusunda da sıkıntı yok. Deplasmanlara bile otobüsle taraftar gönderiyor yani.

Konusu vardı onun burda,2 sezon önce Gençlerbirliği maçına tahsis etmişti otobüsü.Binen arkadaşlar da vardı hiç böyle bir şey bahsetmediler.Futbolcu ücretlerini de bazen cebinden ödediği biliniyor.Daha fazlasını da yapamaz sanıyorum.

Konusu vardı onun burda,2 sezon önce Gençlerbirliği maçına tahsis etmişti otobüsü.Binen arkadaşlar da vardı hiç böyle bir şey bahsetmediler.Futbolcu ücretlerini de bazen cebinden ödediği biliniyor.Daha fazlasını da yapamaz sanıyorum.
Amrabat transferinde de hoca "5 milyondan fazla vermeyin" demiş, aradaki farkı (veya bi kısmını) Albayrak karşılamıştı sanırım.

Üst Alt