Galatasaray'ın 1916'dan Sonra İlk Defa Fenerbahçe'yi 2 Şampiyonluk Sayısıyla Geçmesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın 1916'dan Sonra İlk Defa Fenerbahçe'yi 2 Şampiyonluk Sayısıyla Geçmesi

19 Mayıs 2018 itibariyle tam 102 sene sonra Fenerbahçe'ye 2 şampiyonluk farkı atarak 2 aydır yazdığım üzere Türk Futbolundaki Tarihi Kırılmaya imza attık...Cumhuriyet tarihinde ilk kez Fenerbahçe'ye psikolojik üstünlük kurduk...Bu iş bittim zira makas açılacak ve Türkiye Ligini borç-alacak farkımızın müspet yönde seyretmesiyle Türkiye Ligini domine edeceğiz önümüzdeki on yıllar boyunca...21'i Sapladık!!! Şimdi onlar düşünsün!!!

2015te 2 şampiyonluk öne geçtik zaten.hatta 2011deki şike üzerine 2001deki şikeyi de sayarsan,4 şampiyonluk öndeyiz.1986da hükümet desteği ile bjknin bizden çaldıgı şampiyonlukta var.etti 5 ..

yine de 3 şampiyonluk öndeyiz.2011deki şike çünkü tüm dünyada kanıtlandı.

1916da şampiyonluğumuz yoktu ki.Nasıl 2 önde olacağız.
Mevcut ligin kuruluşu 50li yıllar zaten.
İstanbul Ligi vardı üstat ilk şampiyonluğumuzu hatta 1908-1909'da kazandık...Senin dediğin ulusal lig...Federe lig yani...Biz fener ile aynı şehirin takımı olduğumuzdan 1909'dan sonra rekabetimiz başlıyor üstat zaten federe ulusal lig öncesi şampiyonluklar sayılsın demesi o fenerin, ama onlar da her nedense cumhuriyet dönemini kapsıyor böylece şampiyonlukları bizi geçiyor...Ama İstanbul Liginin kuruluşundan alınsa HMS IMOGENE zamanlarından durum dediğimiz gibi oluyor...Hürmetler...

2015te 2 şampiyonluk öne geçtik zaten.hatta 2011deki şike üzerine 2001deki şikeyi de sayarsan,4 şampiyonluk öndeyiz.1986da hükümet desteği ile bjknin bizden çaldıgı şampiyonlukta var.etti 5 ..

yine de 3 şampiyonluk öndeyiz.2011deki şike çünkü tüm dünyada kanıtlandı.
Orası öyle ben tescili kastettim renktaş yoksa zaten şampiyon trabzonspor...

artık fetö yok yenı bi olusum basarılarımızı engellemeye kalkmassa farkı açarız
yeterki cengo biraz az konusup işini yapsın

Üst Alt