Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da!

Cevap: Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da!

ben şahsen rahatım temiziz. Gerçi şike,teşvik yapmış olsak ne olur? Bu federasyon hiç bir halt edemez!

böyle yaptıkları iyi oldu

ortalama cezalar verip olayı kapatmalarındansa

dayak yiyecekleri bir ortam hazırladırlar

hele ki şu yaptıkları hareket tam sopalık

gerek UEFA gerek şikeye karşı olan taraftarlar cevabı kısa zamanda verir

içlerinde adam gibi adam olmadığı belli değilmi sadece 2 trabzonlu ayak diretmiş diğerleri zengin çocuğun oyuncağı olduğu için sadece kafalarını sallamışlar istedikleri kadar gs adını geçirsinler uefa da onlara bi geçirecek feleklerini şaşıracaklar ...............

Olayın özeti ; '' Yapanın yanına kar kalıyor, yapmayan da kabahat '' .

onlar teklif ettiyse biz niye sevk ediliyoruz disiplin kuruluna saçmalığa bak..

-----Galatasaray aziz yıldırımın savunması ve barış özbek olayı ve adnan polatın konuşmaları tapelerde geçtiği için sevk edilmiştir----

fenerbahçeye puan silme cezası kesinlikle gelmeyecek ---- buda 2 ......... ben buradayım arkadaşlar aksi olursa hesap vermeye hazırım hatta size uefa hariç olcakları tek tek bildirebilirim :)

Bizimle alakası yok amaç isim orda görünsün bizie baskı altına almaya çalışıyor adiler

Konu actim, ama ne yazikki altlardaydi. Bir mail yazdim hemen, ama Ingilizcem super olmadigindan yardiminiza ihtiyacim var.

mail:

Dear UEFA directors,

Today has the chairman oft he Turkish Football Federation Mr. Yildirim Demiroren, given information about the match-fixing in Turkey. This information was about the report oft he fixed games and the clubs they have fixed matches.

These are the most important points of the information that’s given today:

1. Mr. Demiroren said: we have find nothing about fixing on the field.

2. The 58. rule is changed. Clubs who fixes a match, get a penalty of minimum 12 points.

Everybody in Turkey knows there were match-ficing in Turkey last year. We think you know it too. We don’t believe in this Turkish Football Federation, because they change the rules and commissions etc. in the middle of the game. We know these changes are to protect some teams and persons.

Turkish football is died after today. Match-fixing in Turkey is legal.

We ask you to help us. Give a penalty to clubs they have fixed matches and this federation who makes match-fixing legal.

Best regards,

Turkish football fan

Bu konuda bizim yönetimden haala bir aciklama gelmedi,cok sert bir aciklama radikal bir karar bekliyorum ama acikcasi ali dürüstün son aciklamasindan sonrada Adnan Öztürk disinda kimseye güvenmiyorum bu konularda.

Şerefsizlik resmen bu.Ne karar almış federasyon girip bakayım foruma dedim haberi okuyunca beynimden vurulmuşa döndüm.Ağzımdan şu anda çıkan kelimeleri buraya dökemiyorum.

Arkadaşlar YALVARIYORUM....

Büyük yürüyüşe katılın.

UltrAslan.com ' u takip edin.

Bu yaptıkları ile kafalarına pompalıyla sıkmış oldular.

Allah rahmet eylesin federasyon.

Üst Alt