Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da!


Cevap: Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da!Galatasaray'ın sevki tamamen gıcıklık olsun diye alınmış bir karar. Fener'liler kızmasın diye.

Bizim adımız teşvik vermekle değil, teşvik teklif edilmekle geçiyor bir nevi davalı taraf değiliz biz.
 
Cevap: Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da!Amaç bütün kulüpleri affettik ayağı yapmak.Kulüplerimiz diyor birde şero.
 
Cevap: Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da!Açıkçası bizim yönetimin de yapabileceği birşey yok. Açıklamalar yapılır, taraftar yürür ama sonuç değişmez. Hükümet istediğini yaptırır, kulübümüzün de elinden birşey gelmez tıpkı federasyon seçimlerinde olduğu gibi. İnsanlar istikrar istedi oy verdi diye birileri kendini diktatör sanır, güç bizim insanımızı yozlaştırır, acı ama gerçek.
 
Cevap: Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da!GALATASARAY'I Araştırın, Soruşturun Altından Çıkacak Tek Şey; fenerbahçe'dir...!
 
Cevap: Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da!Galatasaray A.S. nin G si bile yok nasil sevk oluyor :D anlamadim gittiolsun altindan bi pok cikmaz merak etmeyin derim...
 
Cevap: Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da!rezalet. sikeye karsi dik durus sergileyen takimi sevk ediyorlar, maksat fenerliler kizmasin.

bukadarda taraf oldugunuzu belli etmeyin lan.
 
Cevap: Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da!Uyarıları dikkate alın lütfen.Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim. 
Cevap: Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da!Sanırım federasyon bu şike ortamında nasıl olurda bu kadar salak olunur şike yapmasınız diye bizi PFDK ya verdi.
 
Cevap: Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da!Uyarıları dikkate alın lütfen.Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.


Uçakta bile acil durumlarda oksijen maskesi düşüyor, bizim içinde böyle durumlarda 5 dakikalığına girip küfür edip rahatlayarak çıkacağımız bir başlık açsanız ya :)
 
Cevap: Galatasaray'ın da Dahil Olduğu 16 Kulüp PFDK'da!yok böyle bişey arkadaş yaa.hem feneri düşürmüyolar hem de bizi işin içine alet etmeye çalışıyolar allah hepsinin bin belasın versin
 
Üst Alt