Galatasaray'ın Efsaneleri 17 Mayıs'ta Buluşuyor!


uefa-3.jpg

17 Mayıs’ta UEFA Kupası zaferinin 17. yıldönümünü kutlayacak olan Galatasaray’da, 1996-2000 arası forma giyen isimlerle, Drogba, Elmander ve Melo gibi eski yıldızlar arasında maç yapılması planlanıyor. Hocalar ise Terim, Luce ve Gerets olacak.


Galatasaray, 17 Mayıs 2000’de Arsenal’i Danimarka’nın Kopenhag şehrindeki finalde penaltılarla devirerek kazandığı UEFA Kupası’nın 17. yıldönümünü bu kez çok farklı kutlayacak. Kendisinden sonra hiçbir Türk takımının yanına yaklaşamadığı bu başarıyı taçlandırmak isteyen Sarı-Kırmızılılar, efsane bir maça hazırlanıyor.

1996-2000 yılları arasında forma giyen oyuncularla, Drogba, Melo, Elmander gibi eski futbolcular arasında bir karşılaşma ayarlanması için bu isimlere teklif götürüldüğü öğrenildi. Bu takımların teknik direktörlüğünü ise Fatih Terim, Mircea Lucescu, Eric Gerets gibi Galatasaray tarihine adını altın harflerle yazdırmış hocalar yapacak.

ÖZEL TİŞÖRTLER ÇIKACAK

Başkan Dursun Özbek’in ayrıca o güne dair görüntülerin ekranlarda dönmesi için GSTV’ye talimat verdiği, ayrıca GSStore’da UEFA zaferini hatırlatan özel tişörtlerin basılacağı öğrenildi.

Fanatik

Galatasaray'ın Efsaneleri 17 Mayıs'ta Buluşuyor!
 
Dursun'dan beklenmeyecek derecede iyi bir is olur.Yalniz ileriye donuk olumlu hamleler yapmayi da ogrenmeli.
 
Üst Alt