Galatasaray'ın En Büyük Sorunu Sizce Nedir? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın En Büyük Sorunu Sizce Nedir?

Galatasaray'ın En Büyük Sorunu Sizce Nedir ?

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .
Şunu öncelikle belirtmek gerekiyor ki, her şeyden önce suçlu sahada bu berbat futbolu oynayan, ruhsuz futbolculardır. Tudor'a güvenmekle hata mı yaptık noktasına da geliyoruz tabi. Maç sonrası demeçleri hiç gerçekçi değil. Bir yandan Dursun Özbek'in vizyonsuzluğu, bu sorunların hepsi sanki takımı boğuyormuş gibi geliyor.

Sizin görüşleriniz nedir ? Acaba turu geçmek için hala şansımız var mı ?

bilmiyorum.... cözemedim.

oyuncu dedik sabri dedik, emre dedik, meloya sövdük, amrabati sutladik hepsi gitti takim ayni.

teknik direktör dedik, fatihin havasi kacti dedik, hamza kücük takim td dedik, prandelli, mancini hepsini yolladik, gene olmadi.

ünal aysala kizdik, batirdi takimi dedik, dursun geldi ünali aratti....

ne bilim, kapatsak artik dükkani, kimse neden kapattin demez herhalde

Son düzenleme:
Yönetim ve Tudor tabii ki. Oyuncu işini geçin arkadaşlar. Lucescu'yu getir Tarık'tan bile verim alır.
Saçma sapan seçimler yapıp fantezi yaparsan bırak köy takımına BAL'daki takımlara yenilirsin.

Diğer yani taraftar grubu..
Sürecin bu noktaya gelmesine hiç birimiz ses çıkartmadık çünkü sonuç odaklıyız..

Dursunun başkan olması sorunun 1. idi.
Florya ve Rivanın beraber ihaleye verilmesi 2. idi
Geçen seneki başarısızlığın faturanın kesilmemesi.. 3
Ve Tudorun takımın başında olması 4.

Sonuç olarak tüm bunları yapan kim dursun özbek.. Anaaa şık dursunmuş boşuna taraftar dedim.

En üst kademeden en alt kademeye kadar herkeste suc bulunabilecek bir durumdayiz. Yönetimden tut en basit taraftara kadar suclu cok.

En büyük suc 2 yildir her tuttugunu her el attigini kurutan yönetimdir. Ondan sonra teknik direktörler,futbolcular ve taraftarlar geliyor.

Bu arada yönetim derken bunlara o genel kuruldaki haysiyetsizleri de dahil ediyorum.

balık baştan kokar dostum. tabiki başkandan başlıyor. bu teknik direktörleri getiren o. dolayısıyla futbolcularıda getiren o.

Baş sorumlu yönetim ardından futbolcular son olarak td'ler(Hamza-Riekerink-Tudor)
Hepsinin belli ölçüde payı var bu durumda olmamız da

Sözleşmeleri çok uzun tutmak da doğru değil. Sonra elimizden çıkaramıyoruz. Şu turu geçsek çok iyi olacak. Bir sene daha avrupa maçları olmadan beklemek sıkıntı, amacımızdan sapıyoruz. "Türk olmayan takımları yenmek"

Son düzenleme:
Karakterli Kaliteli Büyük takım oyuncularına ihtiyacı var..Dünkü oynadığımız takımı yenmeleri için Mourinho gerekmezdi.Hoca olmadan bile yırtınan koşan atağa kalkan akıllı karakterli büyük takım oyuncuları olsaydı başka olurdu

4b91960ca79abdc0b599cba1fa13dc5d--house-md-quotes-doctor-house-quotes.jpg

Üst Alt