Galatasarayın Fenerbahce Karşısındaki Pas Trafiği (7 aralık 2011) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasarayın Fenerbahce Karşısındaki Pas Trafiği (7 aralık 2011)

Bu maç 4-5 olur gibime geliyordu. 4-5 olmayınca üzülmüştüm. Çok keyifli bir maçtı. Efsane oynamıştık.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu maç cidden nasıl 3-1 bitti yav, inanılır gibi değil. Çok rahat 5 olurdu ilk yarıdan. FT zamanında Kadıköy hariç büyük maçları cidden müthiş oynuyorduk, Kadıköy’de de galibiyetin kıyısından dönmüştük

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu macta formalar degisilse ve pozisyonlar aynen icraat etseydi ilk yari mac 0-5 mac sonu 0-9 falan biterdi. ikinci yari kapanirlar ve kalemize 4 kere daha gelip maci 9-0 kazanirlardi. bizim ikinci yari iki penaltimiz verilmez, dort topumuz direkten donerdi. Fenerin sekizinci golunde fenerli oyuncu hakemle verkac yapip falan golu atardi.

Kazimin baros iceride boşken ona atmayip zor pozisyonda sut çektigi bir atagimiz vardi gol yapsaydik onu 5 olurdu. Birde macin başlarında barosun kale yerine topu korner diregine attığı akıllara zarar bir pozisyon.

Hey gidi günler üniversite de önemli bir dersim vardı mecbur gitmem gereken maç akşamı.

Ben de Laptop da izlemiştim sınıfta en son sıraya oturup. Herkes dersi değil beni takip ediyordu her atakta heyecanlandığım için garip garip hareketler yapıyordum sanırım :D

sent via GSC

Üst Alt