Galatasaray'ın Fenerbahçeleşmesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Fenerbahçeleşmesi

terim'den tamamen kurtulunca o yolu daha çabuk tepebiliriz. 10 yıl filan şampiyonluk bekler, hafta arası euroleague takip ederiz.

Başlık hakkında yorumu evet içeriğe fazla odaklanamadım. Sonuca gelirsek bu takım bu hocayla 3. bile olamaz. Bu takımı trabzon yener önümüze geçer.
Geçen hafta bu takım kalan maçlardan 3 galibiyet alamaz dedi hala bunun arkasındayım.
Dün bebenin biri bize futbol dersi verdi. Neymiş defanstan oyun kuruyormuşuz biz lan adamlar defanstan paslaşarak hem presi kırdı hem oyun kurdu. 4. sene bitecek şunun benzerini orta sahada 5-10 hafta önce 2-3 dakika falan orta sahada yaptık o kadar.

Bu takımı bile bile egoya yem ettik. Bu akşam erzurumun orta sahasında akasya durağında oynayan boumal ve ve özelikle olomo kadar top oynayabilecek oyuncu bulup alamadık gittik etoboya totalde 2.5 milyon dolar bayıldık. Etobo bizde değil başka takımda olsa lan etobo kadar oyuncu bulamıyoruz diyecektik burası da ayrı ironi.

Şimdi gelelim kazın ayağına.
Son 7 maçta 5 galibiyet alan ankaragücü var.
Kimlere karşı almış bakalım biz,
bu hafta pas nasıl yapılır dersi veren karagümrük,
haftaya muhtemelen 2-3 tane yiyeceğimiz göztepe
falan kalanına girmedim. Şimdi bizim dibe vuruşumuzun başladığı hafta yapacağıımız bir değişiklik bize bu performansı sunsa 6 maçta 1 galibiyet yerine 5 galibiyet alsak şu an liderin 2 puan önünde olurduk.

Futbol oynatmak yerine bahane buldukça seneye de aynı sonuçla karşılaşırız.

Sene başında Avrupa'dan elenmemiz lig için iyi oldu diyenleri görünce bu tezin ne kadar doğru olduğu ortaya çıkıyor.

30 kere aynı şeyi yazınca haklı olmuyorsun malesef
kadronun bariz eksik olduğu ve herkesin günde 3 rekat yönetime transfer yapılmadığı için saydırdığı dönemde, normalden 1 ay geç başlayıp 6 extra maç oynayacağımız sezonda, COWİT yüzünden ilk ve belkide son tek maç üzerinden düzenlenen eleme turunu geçememenin tesellisi olarak lige odaklanılması düşüncesi taraftarın fblileşmesinden ziyade realistik bir yaklaşıma haiz olması ile izah edilir.

30 kere aynı şeyi yazınca haklı olmuyorsun malesef
kadronun bariz eksik olduğu ve herkesin günde 3 rekat yönetime transfer yapılmadığı için saydırdığı dönemde, normalden 1 ay geç başlayıp 6 extra maç oynayacağımız sezonda, COWİT yüzünden ilk ve belkide son tek maç üzerinden düzenlenen eleme turunu geçememenin tesellisi olarak lige odaklanılması düşüncesi taraftarın fblileşmesinden ziyade realistik bir yaklaşıma haiz olması ile izah edilir.
Haklı olmak amacıyla yazmıyorum. Bu zihniyet kanıma dokunduğu için yazıyorum. Sizin dokunmuyorsa artık bilemem.

Üst Alt