Galatasaray'ın Genç Futbolcusu Yunus Akgün'e 3 Milyon Euro | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Genç Futbolcusu Yunus Akgün'e 3 Milyon Euro

Galatasaray'ın genç futbolcularından Yunus Akgün'e Belçika ligi takımlarından Anderlecht kancayı taktı. Sarı Kırmızılı kulübe ulaşan teklifin 3 milyon Euro olduğu belirtildi.

5c2f707066a97c0aed662ebc

Fatih Terim'in Türk Futboluna armağanı Ozan Kabak'ın satılmasından sonra bir genç yetenek daha Avrupa'nın yolunu tutuyor. Sarı-kırmızılı takımda bu yıl gösterdiği performansla bir anda yıldızı parlayan Yunus Akgün'e Belçika Ligi ekiplerinden Anderlecht kancayı taktı.

Sarı Kırmzılı kulübe gelen resmi teklifin 3 milyon Euro olduğu öğrenilirken henüz yönetim bu teklife net bir yanıt vermedi. Geçtiğimiz günlerde Lazio da Galatasaray'ın kapısını Yunus için çalmış ve olumsuz yanıt alarak transferden vazgeçmişti.

Genç futbolcu Yunus ile ilgili son kararı teknik direktör Fatih Terim'in vermesi bekleniyor. 18 yaşındaki genç futbolcunun sözleşmesinde serbest kalma maddesi bulunmuyor.

Yakup Çınar / Fanatik

Şuan için 3 milyon edecek ne ışık verdi acaba. Cılız fizik, koşamaz, pres yapamaz, yürüyerek çalım yer. Bence yalan haber, verdilerse satılsın. Maç içinde bir iki çalım atacak,fırsatı olunca da ne olacağı belirsiz bir kaç şut çekecek diye çekilecek topçu değil.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2000li jenerasyon 10 yilimizi kurtaracak diyordunuz terimciler? Hani terim gelecegin kadrosunu kuracakti?

Terim tek dusuncesi gunu kurtarmakdir!
Melolu hagili sneijderli kadrolarla herkez sampiyon olur, sikiysa donk gibilerle sampiyon ol. Yada geretsin sampiyon yaptigi inamotolarla.

Walla ben pek sicak bakmiyorum gencleri boyle elden cikarmayi. Sonucta burdan gelir ettigimiz kadar zararda ediyoruz, cunku sampiyonluk ve sampiyonlar ligi gelirinden olacagiz.

2000li jenerasyon 10 yilimizi kurtaracak diyordunuz terimciler? Hani terim gelecegin kadrosunu kuracakti?

Melolu hagili sneijderli kadrolarla herkez sampiyon olur, sikiysa donk gibilerle sampiyon ol. Yada geretsin sampiyon yaptigi inamotolarla.

Walla ben pek sicak bakmiyorum gencleri boyle elden cikarmayi. Sonucta burdan gelir ettigimiz kadar zararda ediyoruz, cunku sampiyonluk ve sampiyonlar ligi gelirinden olacagiz.

gecen sene sapladıya ustat ;D

Terimi fazla sevmem ama donklu kadro ile daha geçen sene oldu. Eğer o sırada bilincin yerinde değilse sevin renktaş

Üst Alt