Galatasaray'ın Golcüsü Bafetimbi Gomis'ten İtiraf | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Golcüsü Bafetimbi Gomis'ten İtiraf

869020.jpg

Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Galatasaray’ın golcü futbolcusu Bafetimbi Gomis’ten itiraf geldi. Golcü oyuncu, Galatasaray’ı tercih ederek doğru bir karar verdiğini dile getirdi.

“İyi ki Galatasaray’ı seçmişim”

Bu sezon 25 lig maçında attığı 25 golle Aslan’ı zirve yarışında ayakta tutan Gomis, “Birçok teklif almıştım. Yaşım ilerledi. Tercih yapmak kolay değildi, ama iyi ki Galatasaray’ı seçmişim” dedi.

“Burada mutluyum”

Bafetimbi Gomis, milli arada gittiği Fransa’da, ülke basınına açıklamalarda bulundu. Fransa Milli Takımı’na seçilme beklentisiyle ilgili olarak, “Elbette en çok istediğim şeylerden biri bu. Kariyerim açısından son turnuvada, ülkemin formasını giymeyi çok isterim” ifadesini kullandı. Bu sezon 25 lig maçında 25 gol atarak, Cim Bom’u zirve yarışında ayakta tutan 32 yaşındaki futbolcu, Türkiye’deki günleriyle ilgili olarak şunları kaydetti: ‘Burada çok mutluyum’

Çok sayıda teklif aldı ama…

“Swansea’den ayrılma kararı verdiğimizde, çok sayıda teklif almıştım. Yaşım artık ilerlediği için tercih yapmak kolay değildi. Doğru kararı vermem gerekiyordu. Düşündük ve Galatasaray’ın teklifini kabul ettik. İyi ki Galatasaray’ı seçmişim. Şu an çok mutluyum. Her şey yolunda gidiyor...”

Hedefi ilk şampiyonluk

Bugüne kadar St. Etienne, Troyes, Lyon, Swansea ve Marsilya formaları giyen Gomis, henüz şampiyonluk sevinci yaşayamadı. Lyon’la 2011-2012’de Fransa Kupası, 2012-2013’te de Fransa Süper Kupası’nı kazanan yıldız futbolcu, ilk şampiyonluk kupasını Galatasaray formasıyla kaldırmanın peşinde.​

(Fanatik)

Muazzam bir karaktere sahip, çok iyi bir profesyonel, santraforluğu da müthiş.

İyi ki bizi seçti Gomis, St. Etiene'den beri beğenirim.

İnşallah ilk şampiyonluk tacını bizde alacak ve devamı gelecek kupaların.

Gomisi severim falan ama duygusallığa yer yok bu işte.. Geçtiğimiz hafta musleranın, lazio açıklaması sonrası hiç güvenim kalmadı bunlara.. :cautious:

Swansea 2.5m€
Gomise 3 sene için, 10m€ ve 2.5m€ imza bedeli... (şampiyonluk halinde 200.000 USD)

toplam maliyet 15m€ yapıyor..

Gomisi severim falan ama duygusallığa yer yok bu işte.. Geçtiğimiz hafta musleranın, lazio açıklaması sonrası hiç güvenim kalmadı bunlara.. :cautious:

Swansea 2.5m€
Gomise 3 sene için, 10m€ ve 2.5m€ imza bedeli... (şampiyonluk halinde 200.000 USD)

Tamam da kimlere vermedik ki bu meblağları? :D
15 milyon Euro fena maliyet ama bu adamı da 5 milyona mal edip getiremezdik diye düşünmekteyim.

Tamam da kimlere vermedik ki bu meblağları? :D
15 milyon Euro fena maliyet ama bu adamı da 5 milyona mal edip getiremezdik diye düşünmekteyim.

Bu adamın gelecek sene aynı performansı göstereceğine inanıyor musun? Ben inanmıyorum çünkü herif 32 yaşında
Ligimizde nice dede forvetler iş yaptı yahu. Gomis'in %100'ünü vereceğinden şüphem yok, standartı olan bir golcü Gomis, her sene 25-30 atmaz zaten bu kariyerinde ilk olması lazım ama 13-15'i bir nevi garantidir, oyuna olan katkısı ve takıma ve taraftara yansıttığı enerjisi de ortada.

Kaldı ki seneye ŞL olacak, belki lig bu seneden de zor olacak, yine sadece Gomis'in ayağına bakmak intihar olur, muhakkak forvete takviye gelecektir, o zaman biraz daha hafifler yükü, en azından psikolojik olarak rahatlar adam.

Hülasa, ben Gomis'in en az 2 sezon daha sağlam bir performans göstereceğini düşünüyorum. Fiziği ne zaman pes edecek göreceğiz, bakalım.

Ligimizde nice dede forvetler iş yaptı yahu. Gomis'in %100'ünü vereceğinden şüphem yok, standartı olan bir golcü Gomis, her sene 25-30 atmaz zaten bu kariyerinde ilk olması lazım ama 13-15'i bir nevi garantidir, oyuna olan katkısı ve takıma ve taraftara yansıttığı enerjisi de ortada.

Kaldı ki seneye ŞL olacak, belki lig bu seneden de zor olacak, yine sadece Gomis'in ayağına bakmak intihar olur, muhakkak forvete takviye gelecektir, o zaman biraz daha hafifler yükü, en azından psikolojik olarak rahatlar adam.

Hülasa, ben Gomis'in en az 2 sezon daha sağlam bir performans göstereceğini düşünüyorum. Fiziği ne zaman pes edecek göreceğiz, bakalım.

Ben antigomis sempatizanı değilim.. bu adam drogbanın, bir segment altı yani iyi golcüdür.

Ama ligimizdeki yaşlı dedelerin, bayılmak gibi bir sorunları yok..

Seneye Allah göstermesin, doktorlar gomise oynayamaz raporu verirse, 15 milyonu nereden tahsil edeceğiz ?

Ben antigomis sempatizanı değilim.. bu adam drogbanın, bir segment altı yani iyi golcüdür.

Ama ligimizdeki yaşlı dedelerin, bayılmak gibi bir sorunları yok..

Seneye Allah göstermesin, doktorlar gomise oynayamaz raporu verirse, 15 milyonu nereden tahsil edeceğiz ?
Yıllardır bu sorunu var ama Gomis'in ve nedeni malum değil. Kendi de aşırı stres veya heyecan yaptığı zamanlar reaksiyon olarak bayıldığını söylemişti.

Yani o şekilde olumsuz düşüncelere kapılmamak lazım, adam yıllarca düzenli forma giydi kaç tane takımda, 500'ün üzerinde maça çıkmış bir forvetten bahsediyoruz, tutupta bizde böyle bir şey olursa ki ne ihtimal veriyorum ne de öyle düşünmek istiyorum, şans derim sadece. Kötü bir şans.

Yıllardır bu sorunu var ama Gomis'in ve nedeni malum değil. Kendi de aşırı stres veya heyecan yaptığı zamanlar reaksiyon olarak bayıldığını söylemişti.

Yani o şekilde olumsuz düşüncelere kapılmamak lazım, adam yıllarca düzenli forma giydi kaç tane takımda, 500'ün üzerinde maça çıkmış bir forvetten bahsediyoruz, tutupta bizde böyle bir şey olursa ki ne ihtimal veriyorum ne de öyle düşünmek istiyorum, şans derim sadece. Kötü bir şans.
Umarım ben yanılıyorumdur renkdaş.. Neyse bu hoş sohbetin içinde teşekkür ederim..

Okuyan renktaşları, bir anlıkta olsa beyaz tv stüdyolarına götürdüğümüzü düşünüyorum..

Umarım ben yanılıyorumdur renkdaş.. Neyse bu hoş sohbetin içinde teşekkür ederim..

Okuyan renktaşları, bir anlıkta olsa beyaz tv stüdyolarına götürdüğümüzü düşünüyorum..
Yok ya orada yükses sesle konuşuyorlar ben yüksek sesi sevmem. :D

Est. Yanılan yok şu an için, bekleyip göreceğiz, umarım performansı böyle devam eder.

Hayırlısı olsun takımımız için.

Seneye de rahat 25 atar bu ligte.
Extra antreman, özel coach, boş vakitlerinde yardımseverlik, televizyonda spor programları adam her türlü profesyonel. Işinin gereğini yapıyor.

Gscimbom Mobile

Açık konuş Gomis en iyi teklif Gs den geldi demiyorsun da :D

32 yaşında bir forvete kimse bizim verdiğimiz paraları vermez

Swansea 2.5m€

Attigi gollerle Sampiyonluga tasirsa o Paranin 3-4 katini elde etmis oluyoruz. Liga Primleri+ Cl primleri baya yukseldi. Butun Takimin maliyeti bir anda cikip+ artiya gecmis oluruz

Üst Alt