Galatasaray'ın Gözdesine İki Teklif! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Gözdesine İki Teklif!

Kenyan-striker-Michael-Olunga.jpg

Adı Galatasaray ile de anılan Michael Olunga için sürpriz bir transfer iddiası ortaya atıldı.

İsveç basınında yer alan habere göre Olunga için kulübü Djurgarden'e 2 resmi teklif geldi. Bunlardan birisi CSKA Moskova diğeri ise Çin Süper Ligi ekibi Guizhou Zhicheng FC'den.

İsveç ekibi henüz bu teklifleri kabul etmezken 2 kulüple de pazarlıklar sürüyor. Djurgarden, 22 yaşındaki golcü için 3 ila 4 milyon Euro arası bir bonservis ücreti belirlemiş durumda.

Djurgarden'in Sportif Direktörü Bosse Andersson da Olunga'ya ciddi bir ilginin olduğunju doğrularken daha fazla detay vermedi.

Haberde Türkiye'den bir takımın da Olunga için devrede olduğu belirtilirken İsveç ekibinin Olunga'yı yakın zamanda satacağı belirtiliyor.

AJANSSPOR

Ben bunun 16 dakikalik bi videosunu izledim, pek bi cacik olmaz gibi duruyor... Forumda begenildigine bakmayin, kendiniz acin izleyin... Haa yasi genc felan filan derseniz amenna ama bana Galatasarayin as forveti kapasitesinde degil suan (ileride olur olmaz orasini bilemem ben suanki performansina gore konusuyorum, bize gelen adam 11 oynayip hemen katki saglamasi lagzim).

Üst Alt