Galatasaray'ın Hayal Kırıklığı Yaratan Yabancı 11'i - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Hayal Kırıklığı Yaratan Yabancı 11'i

de sancktis - clden elendikten sonra geldiği, italyan olduğu ve iyi ekiplerde oynadığı için iyi sandığımız saçma bi herifti

linnes - norveçli olduğu için fizikli sanılan ve fbye attığı golden ötürü beklenti vadeden fakat sağ bekte başarısız olan biri, geldiği vakit de mühim bu beklenti için
de boer - pope gittikten sonra elzem olan biri gibi idi ama orhanın teki çıktı
xavier - bu da liverpoolda oynadığı ve şekilli saçı olduğu için iyi sanılmıştı ha bi de portekizliydi
chetjou - bu hıyarı laf olsun diye yazdım bir beklentim yoktu hatta niye stoper aldık diye de şaşırmıştım sadece bir afrikalı stoperin bu kadar ağır olması hayal kırdı. amrabatı da yazabilirdim 11. adam olarak

fabio pinto - cmden ötürü messi çıkacağını düşündüğüm kazma
heinz - euroda attığı goller ile kalite vadetmişti , hagiyin iyi takımına yaptığımız en önemli hamleydi
carrusca - SKAUT transferi olarak pek heyecanlandırmıştı videoları iyiydi ve arjantinliydi, bahadırın teki çıktı
elano - en büyük hayal kırıklığı bu herif, açıklanmasından yaklaşık 30 dk önce pes edip uyumuş ve sabah görünce coşmuştum. malesef elde patladı

andone - bha ekibinde ne zaman izlesem tehlike arz etti hatta bu tip pırpır adamlar son yıllarda ligde baya iş yapıyor ama bu adam o kadar dominant olamadı gerçi sakatlandı ama sakatlanmadığı zaman herifin tevez fln olacağını düşünüyordum
christian - bu herif bize karşı clde çok iyi oynamıştı sonra kiralık aldık post şükür döneminde, pek iyi değildi malesef

Zapata

Frank de Boer - Cris - Gabriel Tamas

Younès Belhanda - Nigel De Jong - Loric Cana - Marcelo Carrusca

Zvjezdan Misimović

Goran Pandev - Ryan Babel

Yedekler ; Blerim Djemaili , Ali Lukunku , Emiliano Insúa, Flávio Conceição , Revivo, Ismael Bouzid , Cavanda, Kostas Mitroglu​

2008 Avrupa Şampiyonası'nda Hakan Yakın bize gol atmıştı. Gökhan İnler ve Eren Derdiyok da ilk 11'deydi...

POCO F2 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Evet Eren'in de asistiyle attılar sevinmemişlerdi. İyi bir cv si var aslında bizde olmadı, o zamanlar son dakika transferleri ana haber bülteni sonrası 2 dakikalık spor bülteninden ya da teleteksten öğrenirdik. Teletekste görüp öğrenmiştim başka da bir şey hatrımda kalmamış bizde topa vurduğu bile şüpheli.

Evet Eren'in de asistiyle attılar sevinmemişlerdi. İyi bir cv si var aslında bizde olmadı, o zamanlar son dakika transferleri ana haber bülteni sonrası 2 dakikalık spor bülteninden ya da teleteksten öğrenirdik. Teletekste görüp öğrenmiştim başka da bir şey hatrımda kalmamış bizde topa vurduğu bile şüpheli.
Gurbetçiler çok büyük istisnalar dışında öyle veya böyle Türkiye'de top oynuyor bir kaç maç bile olsa. Yıldıray Baştürk dışında gelmeyen yoktur herhalde. Gurbo olmasa bile bizim ülkeden gidip kapanış için bile dönmeyen Gökdeniz yine bir istisna. Fatih ise bir yıl bile olsa dönmüştü ama çok oynamadı o da. Bjk tarihinin en az oynayan forvet transferi olsa gerek.

POCO F2 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Zapata cavanda de boer ismael bouzid latovlevici marcelo carrusca inamoto conceicao heinze sigdursun niculescu

Kotu topculardan iyi olmalari zaten beklenmezdi ama iyi zannettigimuz ya da isim yapmis topcularin kotu performanslarindan bahsediyoruz. De Boer, Jo, Elano gibi ya da Gross gibi karaktersizlerden.

de sancktis - clden elendikten sonra geldiği, italyan olduğu ve iyi ekiplerde oynadığı için iyi sandığımız saçma bi herifti

linnes - norveçli olduğu için fizikli sanılan ve fbye attığı golden ötürü beklenti vadeden fakat sağ bekte başarısız olan biri, geldiği vakit de mühim bu beklenti için
de boer - pope gittikten sonra elzem olan biri gibi idi ama orhanın teki çıktı
xavier - bu da liverpoolda oynadığı ve şekilli saçı olduğu için iyi sanılmıştı ha bi de portekizliydi
chetjou - bu hıyarı laf olsun diye yazdım bir beklentim yoktu hatta niye stoper aldık diye de şaşırmıştım sadece bir afrikalı stoperin bu kadar ağır olması hayal kırdı. amrabatı da yazabilirdim 11. adam olarak

fabio pinto - cmden ötürü messi çıkacağını düşündüğüm kazma
heinz - euroda attığı goller ile kalite vadetmişti , hagiyin iyi takımına yaptığımız en önemli hamleydi
carrusca - SKAUT transferi olarak pek heyecanlandırmıştı videoları iyiydi ve arjantinliydi, bahadırın teki çıktı
elano - en büyük hayal kırıklığı bu herif, açıklanmasından yaklaşık 30 dk önce pes edip uyumuş ve sabah görünce coşmuştum. malesef elde patladı

andone - bha ekibinde ne zaman izlesem tehlike arz etti hatta bu tip pırpır adamlar son yıllarda ligde baya iş yapıyor ama bu adam o kadar dominant olamadı gerçi sakatlandı ama sakatlanmadığı zaman herifin tevez fln olacağını düşünüyordum
christian - bu herif bize karşı clde çok iyi oynamıştı sonra kiralık aldık post şükür döneminde, pek iyi değildi malesef

güzel atmıştı

Üst Alt