Galatasaray'ın Hedefleri: Denayer, Asamoah ve Arda Turan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Hedefleri: Denayer, Asamoah ve Arda Turan

Daha gelmeden kaptanlık muhabbeti başladı. Futbolundan çok polemikleri ile gündeme gelen kimse gelmesin. Kaç senedir bunlardan kurtulana kadar başımıza gelmeyen kalmadı.

Eskiye rağbet olsa bit pazsrına nur yağardı demişler.

Son olarak, bu takımın kaptanlığını hakeden bir kişi varsa o da Fernando Muslera'dır. Bunun aksini savunan da ya kötü niyetlidir, ya da aşırı saf.

Arda gelirse futbolu bırakırım

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arda takımı çok yavaşlatır. Barca da bunu yapamaz ama burada yine horoz kesilir. Bizdeki topla vedalaşamayan takım arkadaşları üzerinde baskı unsuru olan sevmediğine pas atmayan Arda'yı istemiyorum. O vakit gitsin Acun abisinin takımında çete liderliği yapsın.

Ha akıllandıysa kendi egosunu takım menfaatlerinin üstünde tutmayacak Ndiaye ye pas atmayarak etkisizleştirip kankası Selçuk un oynamasını sağlamaya çalışmayacaksa gelebilir.

Arda'nın Elano'yu bitirişini unutamıyorum. Resmen çetesiyle bir olup adama pas atmıyorlardı. Top kendisine geldiğinde Galatasaray'a nasıl gol kazandırabilirimden önce aklında başka hesaplaşmalar olan adam kardeşim olsa takımdan uzak olsun.

Ulan bir çöp(Selçuk) kurtulmaya çalışırken yeni bir çöp çıkarıyorsunuz başımıza. Arda iyidir böyle bize uzak uzak. Acun abisinin yanına Fener'e gitsin.

1100425_620x410.jpg

Arda takımı çok yavaşlatır. Barca da bunu yapamaz ama burada yine horoz kesilir. Bizdeki topla vedalaşamayan takım arkadaşları üzerinde baskı unsuru olan sevmediğine pas atmayan Arda'yı istemiyorum. O vakit gitsin Acun abisinin takımında çete liderliği yapsın.

Ha akıllandıysa kendi egosunu takım menfaatlerinin üstünde tutmayacak Ndiaye ye pas atmayarak etkisizleştirip kankası Selçuk un oynamasını sağlamaya çalışmayacaksa gelebilir.

Merak ediyorum acaba Arda hic düsünüyor mu bu Galatasaraylilarin yarisi hatta belki de yarisindan daha fazlasi beni niye sevmiyor diye.

Daha bir kac sene önce hepimiz seviniyorduk Avrupa da bizi temsil ediyor diye, bu hallere neden geldigini bi sorgulasin. O zaman akillandi mi akillanmadi mi görürüz hep birlikte.

Arda'da gelirse ilk öğle ezanıyla beraber Galatasaray'ın cenaze namazı kılınır.

Zaten Galatasaray bitti de, öldürücü darbeyi vurma derdindeler.

Asamoah hariç yanlış isimler. eğer sol bek oynatılacaksa Asamoahta yanlış. Yazıktır adamı sol beke atıp çürütmeyin

Denayer yerine sol ayaklı bir stoper alınmalı. sorunumuz sol stoperimizin olmaması

Üst Alt