Galatasaray'ın İstediği Asamoah'tan Şaşkına Çeviren Açıklama! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın İstediği Asamoah'tan Şaşkına Çeviren Açıklama!

Juventus-to-exchange-Kwadwo-Asamoah-with-Chelsea-player.jpg

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Kwadwo Asamoah'tan kafaları karıştıran bir açıklama geldi. Ganalı futbolcu İtalyan basınına verdiği demeçte,

"Juventus'tan ayrılmayı hiç düşünmedim. Sakatlıklardan sonra fiziksel olarak toparlanamamıştım ancak şu an çok iyi durumdayım" ifadelerini kullandı.

Hatırlanacağı üzere Galatasaray, sezon başı transfer döneminde Asamoah için Juventus'a teklif sunmuş ancak İtalyan kulübü bu transfere izin vermemişti.

Galatasaray'ın istediği Asamoah'tan şaşkına ceviren acıklama

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aha olcağı buydu ben asamoahın ikili oynadığını söylüyodum şerro bi adam bu,bide as beki gönderdik bunun için,ümitlenen Gsli renktaşlarımıza üzüldüm

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok öyle bir haber... Sporx yine yavşaklığını yapmış. Hatta İtalyan haber sitelerinde Totenam, Marsilya ve Galatasaray haberleri gırla gidiyor...

Son 24 saatte bir tane haber var o da 12 haziran tarihli (Galatasaray'a gitmeyi hiç düşünmedim diye) haberin altına yorum yazılmış.. Muhtemelen bu salaklarda buradan almış. Haber 12 haziran tarihli :D

JUVE, ASAMOAH: "MAI PENSATO DI ANDARE VIA" - Sportmediaset

Son düzenleme:
Geleceğinin juvenin kendini isteyip istemediğine göre şekilleneceğini beyan etmiştik.
GSyi falan istemez first class takımdaki bir oyuncu çünkü.

Yok öyle bir haber... Sporx yine yavşaklığını yapmış. Hatta İtalyan haber sitelerinde Totenam, Marsilya ve Galatasaray haberleri gırla gidiyor...

Son 24 saatte bir tane haber var o da 12 haziran tarihli (Galatasaray'a gitmeyi hiç düşünmedim diye) haberin altına yorum yazılmış.. Muhtemelen bu salaklarda buradan almış. Haber 12 haziran tarihli :D

JUVE, ASAMOAH: "MAI PENSATO DI ANDARE VIA" - Sportmediaset
Haber burdan:

Juventus, Asamoah: "Mai pensato di andar via. La difesa adesso funziona" | Sky Sport

Üst Alt