Galatasaray'ın İstediği Juan Bernat'ı Atletico Madrid de Listesine Aldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın İstediği Juan Bernat'ı Atletico Madrid de Listesine Aldı

1523378955666.png

Galatasaray'da Fatih Terim'in sol bek için istediği oyunculardan olan Bayern Münih'ten Juan Bernat'a Atletico Madrid'in de kanca attığı iddia edildi.

Sol bekteki ilk adayı olan Kwadwo Asamoah'tan ümidini kesen Galatasaray adaylarını belirlemeye başladı.

Fatih Terim'in gözdelerinden birinin de Bayern Münih'ten Juan Bernat olduğu iddia edilmişti. Bu transferde ise sarı-kırmızılıların önüne büyük bir engel daha çıktı.

AS' ın haberine göre, Bayern Münih'te mutsuz olan Bernat'ı Atletico Madrid transfer listesine aldı.

Filipe Luis'in sakatlık sürecinde sıkıntı yaşayan teknik direktör Diego Simeone'nin sol bek için rapor verdiği ve şu anda Bernat isminin bir adım öne çıktığı aktarıldı.

25 yaşındaki Juan Bernat'ın sözleşmesinin 2019 yılında bitecek olması bir avantaj olarak görülürken, Bayern'in 2014'te 10 milyon euro'ya aldığı oyuncunun bonservisinin de uygun olacağına dikkat çekildi.

Bu sezon Bayern formasını yalnızca 9 kez giyebilen yıldız oyuncu, David Alaba'nın alternatifi olarak kulübeye mahkum kaldı. Bernat, dört senelik Bayern kariyerinde 110 maça çıkarken 5 gol atıp 9 da asist yapma başarısı gösterdi.

Goal

Savunması iyi değil diye biliyorum bu herifin

Tr de ofansif olarak katkı verecektir ama bana kalırsa biraz ondan,biraz bundan Nagatomoyu tercih ederim hem ucuza da gelecektir

2 sene önceye kadar İspanya milli takımında oynayan bir adam. 25 yaşında. Bizim lige düşene kadar birçok talibi çıkar. Asamoah meselesi kulağımıza küpe olmalı. 3-4 alternatifli bir transfer listesiyle titizlikle çalışmak lazım. Daha gelecek muhtemel transfer kısıtlaması da var.

Üst Alt