Galatasaray’ın Kadrosu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’ın Kadrosu

Merhaba arkadaşlar Trabzonspor maçından sonra oturup biraz düşündüm. Trabzonspor maçı aslında benim için çok büyük bir hezimet olmadı. Çoğunluğun maç öncesinde 1 puan iyidir düşüncesiyle maça başladım. Benim için maç sırasında süpriz olan tek konu Emre Kılınç ve performansıydı. Çünkü son dönemlerde Fatih hoca Emre’nin performansından çok memnun değildi. Ama maç içerisindeki (ilk yarı) şok presleri ve pass n move oyunu beni açıkcası çok mutlu etti. İkinci yarı ise daha durağan bir oyun vardı sahada. Fatih hocanın Babel hamlesini az çok anlıyorum. İleride top tutan ve oyunu bizim kalemizden uzakta tutmaya çalışan bir oyun sergiledi ama unuttuğu bir konu vardı. Babel futbolu bırakmasa bile futbol Babel’i bırakmıştı. Umarım top tutmak için bir sonraki hamlesi 4-4-2 ye dönmek olur ikinci yarı Babel yerine Mostafa ve Halil’in hücüm hattında olduğu bir ikinci yarı izleriz. Morutan Berkan Cicaldau ve Taylan kare dörtlüsü ile beklerin 60-70 metreden daha fazla açılmadığı özellikle annholt ve yedlin ile oynayacaksak. Ben özellikle 2022 ocak ayında yönetimden ve Fatih hocadan çok beklenti içerisindeyim. Açıkcası kafamdaki 30 kişilik oyuncu listesi az çok şöyle.

2021-2022 GALATASARAY
•Fernando MUSLERA (35)*
Fatih ÖZTÜRK (34)
Berk BALABAN (21)
——————————
•Sacha BOEY (20)*
Jaylin LINDSEY (21)*

•Teixeira MARCAO (25)*
•Victor NELSSON (22)*
Christian LUYİNDAMA (27)*
Alparslan ÖZTÜRK (28)
Işık Kaan ARSLAN (20)

•George BELLO (19)*+
Patrick Van AANHOLT (31)*
——————————
•Gustavo ASSUNCAO (21)*
Taylan ANTALYALI (26)
Aytaç KARA (28)
Bartuğ ELMAZ (18)

•Gedson FERNANDES (22)*+
•Alexandru CİCALDAU (24)*
Berkan KUTLU (23)
Ömer BAYRAM (30)

•Olimpiu MORUTAN (21)*
•Kerem AKTÜRKOĞLU (22)
Brian OCAMPO (22)*
Barış YILMAZ (21)
Emre KILINÇ (27)
Oğulcan ÇAĞLAYAN (25)
Atalay BABACAN (21)
Arda TURAN (34)
——————————
•Halil DERVİŞOĞLU (21)
Mostafa MOHAMMAD (23)*
Enis DESTAN (19)+

TRANSFER 2021-2022
Jaylin LINDSEY (21 Kansas City) Serbest
George BELLO (19 Atalanta United) Serbest
Gedson FERNANDES (22 Befica)
Brian OCAMPO(22 Club Nacional) Serbest
Enis DESTAN (19 Altınordu)

DENEYİMLİ OYUNCULAR
Fernando MUSLERA
Christian LUYİNDAMA
Victor Van AANHOLT
Ömer BAYRAM
Aytaç KARA
Arda TURAN

AYRILMASI GEREKENLER 2021-2022
İsmail ÇİPE
OMAR ELABDELLAOUİ
De Andre YEDLİN
Ryan BABEL
Sofian FEGHOULİ
M’baye DİAGNE

13 Yabancı = *
4 Transfer = +
İlk 11 oyuncusu = •
30 Kişilik Kadro

Evet deneyim çok önemlidir ama futbol artık dinamizm kokan bir oyun sürekli git gel yapacak tüm oyuncular ve kalecinin bile sağlam ayağı olacak. Elimizde ne kadar kazanırsak kâr olan bi Diagne var ama yedek kaldıkça git gide sorun çıkaracak bir oyuncu o yüzden devre arasında onu elimizden çıkarmalıyız. Babel Feghouli ve diğer gitmesi gereken oyunculardan çok söz etmemize gerek yok herkes farkında. Takımda koşmayacak oyuncu olmayacak. Genç dinamik ve en önemlisi likiditesi yüksek oyuncular olmalı. Tecrübe ihtiyacı olursa Arda ve Ömer yeterli.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt