galatasaray'ın korner sorunsalı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray'ın korner sorunsalı

Bir de şöyle bir durum var belhanda kullanmaya başladı auuvv korner kullanan adam dedik 5 maç sonra eskiye döndü seri kullanmaya başladı yine aynı muhabbet en son ömer bayram iyi atıyor diyordum o da mala bağladı kornerlerde ..Kendimi bildim bileli fener hep iyi kullanır kornerleri bu nasıl iştir hala çözemedim isimler değişse de sonuç değişmiyor tıpkı bizim winnerlığımız gibi

Gelisme var. Gol yok. Bir Emin'in kaleciye giden topu var hatirladigim. Bir de zamanlamasi cok kotu oldugu icin geriye dogru ziplayan Ahmet'in kafasina carpan iki top.

Yanilabilirim ama daha Marcao ve Luyi' nin ligde golu yok. Gerci Marcao hic atamayacak gibi duruyor. 2 3 tane hatirladigim net pozisyonu oldu ama vurusu yok

Korner problemimiz hala devam ediyor. Bizim uzunlar korner atislarinda pozisyon almayi, sahte kosularla rakibi aldatmayi, degisik korner varyasyonlari yapmayi bilmiyorlar. Cunku antremanlarda bu konuda calismamislar. FT gerek gormemis :((

Hala korner'den gol atamadik. Takim adina utanc verici bir durum. Korner ve duran top degerlendirme konusunda dunya'nin en kotu takimiyiz.

En son frikikten attigimiz gol Maicon'un Goztepe'ye attigi frikik golu hatirladigim kadariyla, yani 2 yil gecti.

En son korner'den attigimiz gol ise Luyindama'nin kupa macinda Hatay'a attigi gol. Yine 1.5 yil once.

Hala korner'den gol atamadik. Takim adina utanc verici bir durum. Korner ve duran top degerlendirme konusunda dunya'nin en kotu takimiyiz.

En son frikikten attigimiz gol Maicon'un Goztepe'ye attigi frikik golu hatirladigim kadariyla, yani 2 yil gecti.

En son korner'den attigimiz gol ise Luyindama'nin kupa macinda Hatay'a attigi gol. Yine 1.5 yil once.

Daha 1 sene olmadı ne 1,5 yılı yav

Üst Alt